• 2073
  balon, hemde türkiye tarihindeki en abartılmış şişirilmiş balonların en başı.

  teşbihte hata olmaz derler. ali koç, sana acıyorum. bunu tüm taraftarlık duygularımı bir kenara bırakıp sana insan olarak baktığımda hissettiğim tek şey acımak ve üzülmek. bir fenerbahçe başkanı bu kadar çocukça ve ezikçe nasıl davranabilir? onu bu davranışa iten sebepler nedir? işin en garibi de ney biliyor musunuz bir fenerbahçe taraftarı da çıkıp “aga bu nedir” demiyor. resmen hepsi efsunlanmış. şampiyonluk görememekten çıldırmışlar. kendi kendilerine 28 şampiyonluk yaşadıklarını iddaa ediyorlar ve arkalarına da milyonlarca ahmak almış vaziyetteler.

  ali, sen bu taraftar profili ile o koltuktan kolay inmezsin ama şunu da söyleyeyim ki bu taraftar kafası ile fenerbahçe çırpındıkça batar, batacaklar da. üzülüyor muyum? asla! günahlarınızın bedelini ödüyorsunuz.
 • 2074
  beyler adam parasıyla dövüyor. her köşe başı adamın. çok rahat parasıyla ele geçirebiliyor. şu bir gerçek önce galatasaraylıların nefretini kazandı, eğer beşiktaş’ta bir şekilde saf değiştirirse her yönden büyük bir kitleyi fenerbahçe uğruna karşısına almış olacak. ben er ya da geç bu kişisel hırsından vazgeçireleceğini düşünüyorum. şu anda türk futbolunun zaten bozulan terazisinin ayarlarını iyice bozdu.
 • 2075
  hayati boyunca hic emek harcamadan her istedigine sahip olan bir kisi. bir anda kendini buldugu mevki itibariyle galatasaray gibi winner bir camia ile rekabet etmesi gerekiyor. bunu dogal yollarla yapamiyor. dolayisiyla adamin sirazesi kayiyor ve her turlu pisligi denemeye basliyor.

  bu adamin icinde bulundugu haleti ruhiye ve dolayisiyla eylemleri, koc holdingin sonunu getirecek muhtemelen. bir fenerbahce baskaninin galatasaray taraftari gonlunde taht kurmasini beklemek elbette mumkun degil ancak bu adam mad king'e donmeden once burada bile sempatizanlari vardi. en basitinden koc holding markalarini boykot ediyoruz deyince bunu elestiren, bununla dalga gecen vs muhtemelen koc holding bunyesinde calisan da olsa galatasaray taraftarlari burada bile mevcuttu. an itibariyle adam cok ciddi dusmanlik tohumlari ekmis durumda. bunun galatasaray ile sinirli kalacagini dusunmuyorum elbette. isin sonu koc ailesi icin cidden trajik olacak.
 • 2076
  dünya tarihine adını yazdırmış diktatörlerden birinin izinden giden, taraftarları attığı adımlarla kutuplaştırma ve birbirlerine düşman ettirme amacı güden sinsi ve korkak adam. kendisine 2019-20 sezonu itibariyle fenerlilerin kontrolündeki tff de yardım etmekte. ben 2011-12* sezonu dahil, türk futbolunun hiç bu sezonki kadar leş bir hale geldiğini, bu denli kurbağalıdere * koktuğunu hatırlamıyorum.

  ailesinin, abisi mustafa koç ölünce kendisini holdingin başa geçirmeme pahasına ta ingilterelerden diğer ağabeyi ömer koç'u çağırdığı koçoğlan.
 • 2077
  kendisi çok zeki. iki senedir yüz yıllık camianın ağzına sıçtı. ama hala gündem değiştirip, yok 1959’ dan önceki şampiyonluklar, yok fatih terim, yok kural hatası vs. derken kendi başarısızlıklarının üstünü örtüyor. benim anlamadığım konu; fener taraftarının bu masallara hala inanması. zaten bu kafayla giderlerse yakın zamanda dibi görürler. umrumuzda olur mu?

  beter olsunlar!..
 • 2078
  cumhuriyet tarihinde kişisel serveti bu kadar yüksek ve aynı zamanda dünyada sıralamara giren bir holding’in sahibi ilk defa bir klübe başkan oldu. ilk yılını rakiplerine alay konusu olarak geçirdikten sonra gözünü hırs bürüdü. sanırım bir şeyleri başardığını sadece klübü olduğu takımın taraftarına değil, ailesini de ispat etme peşinde