• 1864
  fenerbahçe için binbir türlü dalavere ile transfer yapmakla, fatih hocanın kimsesiz çocuklara bağışladığı para ile uğraşacağına holdinginin sahibi olduğu tüpraş'ta işçilerin maaşlarını ödemesi gereken şahıs. kaç aydır durmadan grev yapıyor insanlar. tabi geleneksel medya holding reklamlarını kaybetmemek için serenad olayı gibi bunu da yayınlamıyor. iyi ki galatasaray sözlük gibi ortamlar var da gerçekleri yayınlayabiliyoruz.

  https://www.gazeteduvar.com.tr/...neriyi-terk-etmiyor/
  https://www.evrensel.net/...a-rafineriye-kapandi
  https://www.evrensel.net/...si-geri-adim-atmiyor
 • 1865
  ali koç'a vuralacaksa en son koç grubu üzerinden vurulmalı diye düşünüyorum. şuana kadar yaptığı başkanlıktan ve söylemlerinden mutlu olmasam da eski bir koç çalışanı olarak grubun şirketlerinin diğer özel sektör şirketlerinin çok ilerisinde olduğunu düşünüyorum. koç çalışanları hem piyasanın üstünde maaş hem de bir çok ekstra yan hak alır, bunun yanısıra sendikaya girmek diğer birçok şirket sorun iken koç grubundan teşvik edilir. karşı tarafı eleştirmek için eleştirmeyi mantıklı bulmuyorum, hak edene hak ettiği kadar davransak yeter, fazlası hak yemek olur.
 • 1866
  vay be koç güzellemesi. galatasaray, daha fazla zarara uğrasın, daha fazla dışlansın, hakemler aleyhine daha fazla düdük çalsın, kulüpler birliği daha fazla korsan bildiri yayınlasın diye uğraşan, fatih terim’i değersizleştirmek için kukla yorumcuları kullanan, futbol federasyonunun başına bir fenerliyi getiren ali yıldırım koç, ülkemizin en namuslu özel sektörüymüş. reklamımızı keser korkusuyla yaptığı iddia olunan hileli transferleri haber yapmaktan çekinen medyanın olduğu ülkemizde, bir namuslu baş kapitalist ilan edilmediği kalmıştı. onu da sözlükte görmüş olduk.

  koç grubunun kurduğu ve batmak üzereyken devlete sattığı ve milyarlarca doları fakir ülke halkına fatura ettiği “asil çelik” olayı ve daha onlarcası yüreklerde yara iken şu yapılan güzellemeye bakın. koç grubunun kanının her zerresinde fakir ülke halkının, tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı dolaşmaktadır.

  bütün zalimler gibi ali yıldırım koç’u da, koç grubunu da allah’a havale ediyoruz.
 • 1867
  takımını çok seven fenerbahçe spor kulübü başkanı

  çok zenginseniz ve çok seviyorsanız takımınızı her türlü çirkinliği yapma hakkınız varmış.

  silkelenin kendinize gelin, bu zihniyet d.ö. zamanı transferler sonrası büyük başkan diye de bağırmıştır.

  liseci zihniyete sonuna kadar karşıyım ama lisenin güzel yanını burada görüyorum. ileride bir gün çok parası olup çok sevse bile saçma sapan hareket etmesine her türlü engel olacak taraftar ve genel kurulumuz olacak.
 • 1869
  daha önceki fenerbahçe başkanlarından hiçbir farkı olmayan kişi. evet farkı yok niye; ilk olarak işler kötü gittiğinde durduk yere galatasaray sataşmalarını gördük bu zatın selefi de çok sık yapardı. yine fatih hoca nefreti var durduk yere hem de hiç olmayacak bir yerde federasyon seçiminde tazminatla ilgili çıkışı oldu tek kelimeyle hazımsızlık selefi bile bu kadar anlamsız yapmazdı. bir de eminim ki bu sezon işleri geçen sezon kadar kötü gitmezse hakemlerle ilgili ne yaygara koparacak siz görün. örneğin mahmut uslu sitili. kısaca tipik fenerbahçe başkanı kendi taraftarı bile çok mu abarttık diye düşünürken en ufak bir övgüyü haketmeyen kişi
 • 1871
  aziz yıldırım dönemini kapsayan süreçte (1998-2018) 6 şampiyonluk görmüş bulunmaktalar. aynı şekilde aziz yıldırım döneminden tam 20 sene geri gidersek (1978-1998) şampiyonluk sayıları 4.. 78 deki şampiyonluğu 77 sonbaharında başlayan dönem olmasından mütevellit dikkate almadım... görüldüğü üzere bu camia ki; 80 lerin erken döneminden beri iyi hatırlarım, yönetilme anlamında hep bir kaos ve grupçuluk içerisinde kavruldu durdu.. aslında aziz yıldırım camiaları için bir devrimdi. bundan sonra da ayni 98 öncesi sürecin yaşanacağı kanaatindeyim. ali koç'un aklına başkan olmaya zaten aziz yıldırım sokmuştu. kaldı ki bir yıllık icraat hitap tarzı ve süreki galatasaray üzerinde camiasının gazını alma teşebbüsleri gelecekteki kuvvetle muhtemel başarısızlıkları için güzel sinyaller vermekte..