• 1711
  baskanliga gelmesinin ustunden cok degil 1 sezon bile gecmeden o cok elestirdigi aziz yildirima donusmus olan koc ailesinin muhim bir ferdi.
  ayni aziz baskan gibi o da, sorumluyu ne comolli tercihinde, ne yanlis transferlerde aramaktadir.
  ona gore basarisizliginin, ligi ilk 6 da bitiremeyecek olusunun ana sorumlusu sadece galatasarayli tff uyeleri yada kulup yoneticileridir.
  guzel kafaymis.
 • 1712
  bu tarzı ile bizi başarıdan başarıya koşturacak kişi. ne zaman şapkayı önlerine koyup düşünürler ve çıkış ararlarsa o zaman denge sağlanır ve bizle tekrar rekabet ederler. biz şu durumdan gayet memnunuz onlar hakem desinler, çöpleri doldursunlar biz marcao, luyindama ile önce geriyi, yazın alınacak orta saha ile de ligi yine yeniden domine edelim. bizim için açıklamalarında sıkıntı yok. hatta kendileri tertemiz bir biz şaibeliyiz (yersen).
 • 1716
  ağır ağlak öyle böyle değil. karakteriyle hareketleriyle kalitesiyle tam kendine uygun camia bulmuş.

  ülkenin tepesinde ki akp genel başkanı fenerli ve başakşehir'in kurucusu.
  tff başkanı yıllardır beşiktaş'ın eski başkanı yıldırım demirören ve yardımcısı nihat özdemir. o nihat şimdi tff'ye atanan yeni başkan.
  mhk'nin tüm yetkilileri olduğu gibi beşiktaşlıların "biz kefiliz" dediği isimler.
  kulüpler birliğinin yayınladığı korsan bildiride (kendisi ve beşiktaş başkanı fikret'in imzası olan bildiri hani) hakemler insandır hata yapabilir yazıyor ama birileri hala ağlıyor.

  beyin sahibi her insanın göreceği üzere masa başı işlerin döndüğü hiçbir kademede etkin galatasaraylı yok.
  kim ağlar kim zırlar bilemem, bildiğimi kendisine ileteyim. bu ligin başrol oyuncusu bellidir o da galatasaray'dır. ne yaparsanız yapın düzülen değişir ama düzen değişmez.
 • 1717
  13 yaşında taraftar psikolojisiyle kulüp yöneten şahıs. 52 yaşında koca adamsın, koskoca kulübün başkanısın. kimse uyarmıyor mu seni? hakem desteğiyle yüzyılın faciasından döndürüldün. daha ne istiyorsun?

  nerede hata yaptık, nasıl düzeltiriz diye düşünmen gerekirken sağa sola laf atıp güya dikkat dağıtıyorsun. sazan taraftarların da yiyor o da ayrı mesele. sen iyisi mi kendi işine bak. transferi kime bırakacaksın, hocayla devam edecek misin, 10 gün sonra uefa'yı nasıl kandıracaksın? bunlara kafa yor.
 • 1719
  gelecek sezon da çizgisini hiç bozmadan mücadelesine devam etmesini istediğim, fenerbahçelilerin arkasında durması gereken vizyoner. başarısızlığın nedeni kesinlikle kadro kalitesi, oyun düzeni, teknik kadro vs değil aynen iddia ettiği gibi hakemler ve galatasaray lobisi. aynı teknik ekip ve kadro ile yeni sezonda mhk değişimi ve galatasaray lobisinin devre dışı kalması ile başarılı olacağına inanıyorum. comolli'nin kadro mühendisliğine güvensin yeter.
 • 1720
  çok başarılı bir kulüp başkanıdır, hatta aziz yıldırım’dan bile daha başarılıdır. söylediği üç beş cümle için kendisini yargılamamamız gerekiyor.

  bu adama laf söyleyen, eleştiren, başkanlıktan ayrılmasını isteyen taraftarımızı kınıyorum, hatta galatasaraylılıklarını bir sorgulasınlar istiyorum. istemediğimiz demeci olacak, arada bir laf sokacak, galatasaray aleyhine açıklamalar yapacak, sinirlerimizi bozacak. bunlar işin doğasında var. siz günün sonundaki kazanımlarınıza bakın ve onunla mutlu olun.