• 1542
    galatasaray üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla 2018 yılının en başarılı isimlerinin seçildiği "en 2018 ödül töreni"nde en başarılı iş insanı seçilen fenerbahçe başkanı. durun durun daha bitmedi en başarılı şirket koç holding, en yaratıcı reklam filmi koç holding seni sevmek ne güzel seçilmiş.

    burdan şöyle bir durum ortaya çıkıyor, ya üniversitemizde fenerbahçeli öğrencilerin sayısı bir hayli fazla ya da içerde ciddi bir trolleme faaliyeti yapılmış. yoksa kulübümüz aleyhine bu kadar anti faaliyette adı geçmiş bir insanın ve onun kurumunun bu ödüllere layık görülmesi başka bir şeyle açıklanamaz.

    ekleme: espiritu2000 isimli yazar kardesimiz konuya aciklik getirdi. fenerbahceli uni ogrencileri eglenmek icin oylamayi trollemis. tesekkurler espiritu2000.
  • 1543
    galatasaray üniversitesi değişmedi ise normal devlet üniversitesi statüsünde oldugundan puanı yeten herkes kazanabiliyor. ülke içinde ki imaj herşeyden önemli olduğu içinse ve ali koç imajı, muhalif, efendi, zeki, bilgili, kibar ve envai çeşit imajları harmanladığindan gayet yerinde bir seçim olmuştur!