• 1465
  başta olumlu bakıyordum. elit, iyi niyetli bir insandır diye düşünmüştüm. bu kadar varoş, art niyetli ve kötü bir yönetici olduğunu tahmin etmek zordu tabii.

  ama utanmıyor mu çok metak ediyorum. futbol takımını da rezil etti kendisini de rezil etmeye devam ediyor. başkanlık anlaşılan fazla gelmiş.

  kümeye oynayan takımın başkanı.
 • 1466
  açıkçası kendisinin spor ortamına barış getireceğini zanneden ve fenerbahçeli olmayan taraftarlara bakarak neden hdp'nin barışçı, akp'nin müslüman, chp'nin atatürkçü, mhp'nin de milliyetçi olduğunu savunanların bu kadar fazla olduğunu anlayabiliriz. abicim araştırın, okuyun, kimleri güzellediğinizi bilin. bu adam şike sürecinde en büyük dalavereleri çeviren fenerlilerden biridir. fenerbahçe'nin lehine ve galatasaray'ın aleyhine avrupa'da defalarca lobicilik yapmaya çalışmış, defalarca kez galatasaray'ın sermaye artırımlarının spk'ca reddedilmesinde pay sahibi olmuştur. lütfen okuyun. 82 milyon, size diyorum. ben müthiş okuduğumu ve harika bir araştırmacı, bir dahi olduğumu savunmuyorum ama bunlar zaten gözlerimizin önünde gerçekleşen şeyler. ayan beyan ortada yani bu anlattıklarım. bunları dahi görmüyorsanız körsünüz.

  fenerbahçe spor kulübü'nün mavi gözlü başkanı.
 • 1469
  azrail rahmi koç'a seçme hakkı verseydi adım gibi eminim mustafa koç yerine kendini teklif ederdi. bir insan nasıl bu kadar kompleksi ve utanmaz olabilir akıl mantık almıyor. adamın bir iki basın toplantısı denk geldi, bakmak için mücadele ettim ama tamamlayamadım. sırf kibir ve anlamsız bir ego ile insanları aşağılayıcı davranışları çileden çıkarttı kapattım. sırf soyadı koç diye kendinde bu hakkı görmesi ve tavırları eminim aileyi de rahatsız ediyor ki bu çapsız insanı holding içine bir türlü tamamen sokmuyorlar. allah insana ali koç şansı versin ne diyelim. sırf o aileye mensup diye çok elestirilmiyor bile. rahat yaşamayı ondan daha çok hak eden sıradan vatandaş da sürünüyor güzelim ülkede.
 • 1470
  baktı ki fenerbahçe'yi yukarı çıkaramayacak, "en azından galatasaray da başarısız olsun" kafasındaki yönetim tarzıyla aziz yıldırım'dan farkı olmadığını gösteren vizyoner kişilik.

  uefa'daki tüm lobisini de galatasaray ceza alsın diye kullanmış ve cas'tan gelen kararla patlamıştır.

  ünal aysal kendisinin bize gelecek olan sponsorları vazgeçirdiğini de söylemişti.

  öyle azılı galatasaray düşmanı.
 • 1472
  klasik fenerbahçeli. yetişkin bir fenerbahçelinin en belirgin özelliği galatasaray kompleksidir.
  ben de adaylık sürecinde gelmesini isteyenlerdendim. böyle bir adamın kompleksli olacağını sanmıyordum.

  ta ki bir video izleyene kadar. bu zengin arkadaş bir yerde konuşma yapıyor ve seyircilerden soru ve yorumlar alınıyor. galatasaraylı bir abimiz iyi niyetle biz aslında aziz yıldırım'dan memnunuz ama türk futbolu için sizin gelmenizi istiyoruz şeklinde yorum yapıyor. bu zengin arkadaş da biz onu kendi içimizde hallederiz konuşmak senin haddine değil gibi bir cevap veriyor.

  orada anladım kompleksini. en başından burada ne mal olduğunu söyleyen arkadaşları da ayrıca tebrik etmek lazım. hepimiz düştük en başta tuzağa.
 • 1473
  galatasaray için göksel gümüşdağ ve arkasındakı siyasi güçten çok çok daha tehlikeli olan kişi. siyasetle a. albayrakla, mehmet ağarla, 5-6 ziyaretle ortak paydaşa gelirsin. 2014-15 sezonumuz buna örnek. neticede siyasetin hedefi 30 milyon seçmen sağlayan galatasarayın kendi güdümünde olmasını sağlamak. ama ali koç başka. öyle böyle değil bu herifin galatasaray nefreti ve önümüze çıkardığı engeller. bana göre 7 milyarlık dünyada galatasarayın bir numaralı düşmanı kendisi.
 • 1474
  mustafa cengiz'in açıklamalarına bakılırsa düşük profili ile galatasaray'ın önünü kapatmaya çalışan vizyon ali.

  bunlar 80'ler de 90'lar da kaldı sevgili ali koç. bırak artık bu işleri, he dersen ki bizi şike sürecinde şikayet ettiniz ondan yapıyoruz o da sizin karakterinizi gösterir.

  şike yapıp aklınız sıra bu işten sıyrılacaktınız değil mi? elin adamı gelir sana cezayı koyar, bu kokuşmuş ülkede anca kendini bu işten sıyırırsın.

  herkes için adalet söyleminiz de bu hareketinizle ne kadar samimi olduğunuzu göstermiştir.

  sen galatasaray ile uğraşacağına git kendi takımının kaç sene ceza alacağı ile uğraş. sana burdan bir akıl vereyim, sturm graz maçını gösterme, ondan ekmek çıkmıyor.
 • 1475
  galatasaray şampiyon olur, kupa kazanır diye telaşlanan fenerbahçe başkanı. öbür türlü fenerbahçe taraftarı takımı küme düşme noktasına getiren yönetime tribünlerde, tesis önlerinde vs protesto yağmuruna tutar, teknik direktör kartları da yok ellerinde. taraftarın önüne atacak kimse yok, cocu ile kullandılar onu. sonra da taraftar istiyor diye aslında birlikte çalışmak istemediği ersun yanal'ı başa getirdi ali koç. şimdilik mhk ile idare ediyorlar, bir de alakasız bir şeklide galatasaray ile laf dalaşına girmeye çalışıyorlar ama iki maç kaybetsinler o zaman gerçeklerle yüzleşmek ve başarısızlığın sorumluluğunu almak durumda olacaklar. bir de kendi evlerinde bunları yenersek ne olur düşünemiyorum. "illuminati bizim küme düşmemizi istiyor" bile diyebilirler.
 • 1476
  https://mobile.twitter.com/.../1096374695371378689

  bu tivitteki olay timsah olabilir. bu tivite göre hareket etmeyin arkadaşlar. nitekim altında fatih demireli adamın gazeteci ve bild gazetesinde yazar olmadığını söylüyor.

  bundan ayrı olarak da yapı kredi bankası uefa'ya sponsor olduğundan beri bu tür işlerin içinde olduğunu düşünüyorum. özellikle şike sürecinin hemen arkasından böyle bir sponsorluk anlaşması olması çok garip. kimse arkasına düşmedi bu sponsorluk olayının hayret.
 • 1477
  osmanlıya padisah olsa abdulhamit in 40 sene de kaybettiği kıta büyüklüğündeki imparatorluk arazisini 2 3 senede kaybetme potansiyeli olan kişi.
  ^^

  fenerbahçe kırmak üzereyken tanimlanan rekorlar listesine tersten yeni rekorlar geliştiren yönetici. umarım ptt.1lig ile rekorlara devam ederler.

  notum renktaşlara fenerbahçe ptt'ye inerse tercihen öğrenci 3 kardeşimi ocakbaşına götüreceğim ^^ . nevizade de olabilir.
 • 1480
  seçim arifesinde iken sözlükteki sevgi kelebeği bazı kardeşlerimize de söylemiştik, bu arkadaş aziz yıldırım'dan farksız diye. sebebi ne mi? elbette ki gelmiş olduğu camianın mantalitesi. fenerbahçe tamamen galatasaray'ın başarılı olmaması odaklı bakış açısına sahip bir camia. bu eskiden de mi böyleymiş, yoksa sonradan mı olmuş bilemem ama son 30 yılın gerçeği bu.

  benim şahsi fikrimce; bir-iki yıla ailesinin baskısıyla görevden ayrılarak, uzun süre gözden kaybolur. bu tahminimin sebebi, kendisinin bıraktığı imaj koç ailesine ciddi zarar vermekte. daha önce şike sürecinde de istifa edip uzaklaşmıştı benzer bir şekilde. bu doğrultuda giderse, bunun tekrar gerçekleşeceğini düşünüyorum. allah sağlık ve ömür verirse hep birlikte göreceğiz inşallah ali bey'in yolunu.