• 484
  kendisiyle birlikte çalışan bir yakınımızdan öğrendiğim kadarıyla parasıyla her şeyi yapabileceğini düşünen bir yöneticiymiş. para batırmak, işin devamını getirememek çok önemli değil nasılsa derya deniz kafasında biriymiş. giriştiği işlerden çok anlayan, işe hakim olabilen biri değilmiş. her şeyi maaşlı çalışanı ceo'larından bekleyen biri görünümündeymiş. iş yapış şekli kibirli ve fevriymiş.

  açıkçası bu adam fener'in başına gelirse fener'i frenleyen aziz gittiği için üzülürüm dedim fakat korkulacak bir şey yok dedi. çok başarılı olabilecek biri olmadığını söyledi.

  bunları duymak hoşuma gitti tabi. ali koç'un aziz yıldırım'dan çok daha başarılı olabileceği kaygısı vardı bende. yine vereceği finansal destekle rakibimizin batmasını önleyip silkeleyebilir fakat öyle rekabette öne geçebilecek bir duruma gelemeyecekler.

  kıssadan hisse bu iş algı işi. fener'in başına gelirse fener uçup kaçmayacak. o yüzden gözümüzde çok büyütüp kulaktan kulağa efsaneler yaratmayalım.
 • 485
  zamanında kendisinin seçime girmeyeceğini iddia ettiğim fb kongre üyesi.. önce kendisini görmezden geldiler anlamadı, ardından şekip mosturoğlu'la muhatap ederek uyardılar gene olmadı, ailesine uygun tarzda bir soğukkanlılığı yok herhalde diye düşünüyorum..

  gelinen noktada artık seçime girmek zorunda, yoksa fena madara olur, ancak alma ihtimali yoktur, aziz yıldırım fb'nin içine çıkamayacağı kadar girmiştir..
 • 486
  her şeyi geçtim, iyi yönetmesini, maddi olarak getireceklerini vs. fenerbahçe taraftarını uyandıracaktır. şu anda kulübüne küs, fenerium'a girmeyen, stada gitmeyen herkes maçlara gidecek, kombine alacak. bu adam sinerji yaratacak karşı tarafta. o açıdan istemiyorum başkanlığını.

  bir de gördük ki kendisi gelirse zannettiğimiz gibi rekabete kalite gelmeyecek. yakışıklı ve elit olunca da fenerli kafası sahibi olabiliyormuşsun.
 • 487
  turkiye'de basarili olmak istiyorsan hukumetle aran iyi olacak. gezi olaylarinda otelinin kapisini protestoculara acip alenen hukumeti karsisina alan ali koc'un mevcut duzen icerisinde sampiyon olma sansi yoktur. nasil tipki unal aysal'i yukaridan gelen talimatlarla bitirdilerse bunun bir benzeri ali koc'un da basina gelecektir.