• 689
  her zaman iyi niyetli yorumlar yapan asla rakiplerine karşı haksiz ve anlamsız eleştiriler yapmayan spor basınında az bulunan iyi niyetli bir spor yorumcusudur. ustune basarak söylüyorum iyi niyetli ve basında nadir bulunuyor malesef. mutlaka spor basinimizda yer almasi gerektiği kanaatindeyim.

  ayni zamanda kültürlü, müzik tutkusu olan, birden fazla yabanci dil bilen kadikoy sakini bir türk spor yorumcusu. saint-joseph lisesi mezunudur. desteklediği takımlar, hatta taraftarı olduğu takımlar söyledir:
  (bkz: beşiktaş)
  (bkz: liverpool)
  (bkz: olimpik marsilya)
  (bkz: borussia monchengladbach)
  (bkz: celtic)

  rakiplerinden en sevmediği ise açık ara glasgow rangers'tır. galatasaray ve fenerbahçe'ye karşı böyle bir tutumu yoktur hatta sever de.

  edit: juan kaan kural'a lise düzeltmesi için, conte'ye marsilya uyarısı için teşekkür ediyorum.*
 • 690
  eleştirileri dikkate alan ve kendisini geliştirmeyi bilen spor yorumcusudur. bana göre bir yorumcuda olması gereken en önemli özelliklerden birisi budur. örnek verecek olursak eskiden programlarında çok sık bahsettiği konulardan şimdi yeri geldiğinde bahsetmektedir. mesela şenol güneşli beşiktaş'ın gruplardan namağlup çıkması gibi veya geçmişteki futbolculardan çok sık bahsetmesi vs önceki programlarıyla karşılaştırırken aradaki fark görülebilmektedir. hatta geçen programda bu konudan bahsetmişti esprisini yaparak. hedef alanının taleplerini dikkate alan yorumculara saygı duymuşumdur.