• 703
    cv ve tecrübe olarak galatasaray camiası içinde başkanlığı en çok hak eden isim bana kalırsa. içinde olduğu yönetimler genelde başarılı oldu. ayrıca, galatasaray'daki en başarılı ikinci adam demek de kendisi için yanlış olmaz bence. ayrıca, 2014-2015 sezonunda sportif a.ş.'nin başındaydı yanlış hatırlamıyorsam, bir bakıma futbolun başkanı kendisi gibiydi.

    en önemli kısım ise, galatasaray'da görev aldığı sürelerde fatih terim ile en iyi anlaşan yönetici. aralarında tff sonrası bir sıkıntı bulunmuyor ve eskisi gibilerse, mevcut durumun aksine daha güzel bir sinerji ortaya çıkarabilirler. başkan olmasa bile 2015'teki gibi sportif a.ş.'nin başında olması gerek bence.
  • 704
    bazı insanlar vardır resmen ikinci adam olarak doğmuştur. adamı baş role koysan çok sırıtır ama onun yerine 2. adam olarak başka adam koysan bu sefer ya x kişi olsa tadından yenmez dersin hep onu ararsın. ali dürüst kişiliği de aynı. adamı baş role koysan belki gerçekten başaramayacak ya da gerekli etkiyi gösteremeyecek. ama 2. adam olarak koyarsan hiç sezdirmeden fark ettirmeden çoğu işi halleder, gizli kahraman olur. ben ağzından hiç başkanlık lafını duymadım. belli ki adam bu şekilde çalışmaktan memnun. insanlara gereksiz misyon yüklemenin neticesi hüsrandır. sonra yine idam sehpaları kurmaya çalışılır.