• 75
  şuan terapidesiniz. koltuktasınız. bir an hayal ettiriyorum size. çileden çıktığınız ana gidin diyorum. hop 10 kişi ve önde olmayan galatasaray'ın gol aradığı dakikalara gidiyoruz. o sinirle karışık ümitsizliği hissettiniz dimi? bu sezon 10 kez falan oldu. maçımızda rakibimize verilmeyen kırmızı bize çat çat verildi.

  işte zamanında bu duyguları bize hissettirmiş bi ali aydın vardı. canaydın tarafından düdüğü astırıldı. hani bu mc savunmak için özhan kadar da değil dediklerindeki özhan işte.

  galatasaray tarihcisi olarak görürüm kendimi. herhalde hafızamın %80i galatasaray related anlarla dolu. 2005/2006 erciyes maçı deyin hakan'ın gol sevincini anlatayım, o kadar yani.

  ha işte benim hafızamda galatasaray'ın bu kadar ezildiği tek bir sezon yok. bilen nolur söylesin.

  bir sorum da ffp'i senelerin cefasını çektiler bir sene daha kalsın diyen arkadaşlara; bu durumun suçlusu olarak kimi görüyorsunuz?

  eski hakem.
 • 76
  özhan canaydın tarafından düdüğü astırıldı lafı artık efsaneleşti. ancak bu tam olarak böyle değildir.yanlış hatırlıyor olabilirim ama önce skandal 4 kırmızı kartlı fb maçı yaşandı burada bu hakem kariyerine devam etti. sonra yine skandal kararlar verdiği galatasaray-bjk maçı yönetti görme özürü olanın bile vereceği lehimize bi' penaltıyı es geçti. yine devam etti artık sonra fb-rize maçında bi' ara bizde de oynamış gustavo'ya 2 sarı kart çıkarmasına karşın ilk kartı gösterdiğini unuttuğu için oyuncu oyuna devam etmiş ancak sonra bu fahiş hatadan sonra maç, oyuncunun 2. sarıdan atılması gereken dakikadan itibaren ilerleyen günlerde tekrarlanmış ancak bu olaydan sonra ''düdüğünü asmıştır.''

  edit: sıralamayı karıştırmışım önce fb-rize skandalı sonra bjk maçı olmuş. zaten suyu ısınmıştı. mühim olan 4 kırmızı maç gösterdiği zaman düdüğünü astırmaktı ts'nin deniz ateş bitnel'e yaptığı gibi. o zaman gönül rahatlığıyla özhan başkan düdüğünü astırdı derdim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!