• 14
  haftalardır beşiktaş'ın sistematik bir şekilde nasıl kollandığını belli yazarlar başta olmak üzere burada dile getiriyoruz. beşiktaş'ın rakiplerine nasıl kolay kartlar çıktığını, aynı kartların beşiktaş'a çıkmadığını, ucuz penaltılarla anadolu takımlarından kaç puan çaldıklarını bas bas bağırıyoruz.

  bizim konuştuğumuzun yarısını bir yöneticimiz çıkıp konuşsa, herhangi bir maçımız sonrasında üstü kapalı olarak bile değinse, biraz algı biraz baskı oluşturacak iki kelam etse 17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçında diagne'ye o kırmızı kart çıkamayacaktı.

  şu ligde ne sahtekarlıklar dönüyor, biz ise haklı algı yönetimini bile yapamıyoruz, yapmıyoruz.

  bu coğrafyada en önemli işler bunlar. ahlak, etik sınırlarını aşmadıkça ayıp değil, günah değil. zaten haklıyız, sonuna kadar hakkımız. albayrak ve günay'ın böyle kabiliyetleri olmadığı için onlardan beklentim yok ama koca kulüpte hiç mi iki cümle kuracak, sözcü olarak, işin ruhundan anlayacak, gündem yapacak bir adam yok?

  fenerbahçe deplasmanı* yaklaşıyor. fenerbahçe için bu kadar gözü dönmüş bir ortamda geçen seneki kadıköy galibiyetimizin acısını fazlasıyla çıkarmak isteyecekler. geçen sene orada rezil olan ali koç'un imajını toparlamak isteyecekler. oraya da avarel gibi sağa sola bakarak giderse bizim yönetim çok canımızı sıkacak işler olur.

  felaket tellallığı yapmak istemiyorum ancak iş iyice futboldan çıktı. maçlar sahada bitseydi bu sene hepsinin önündeydik zaten. sadece saha içine kalsa en ufak korkum yok ama maçlar sahadan taştı. ayık olmak lazım. kadrolardan, taktiklerden önce başka şeyleri konuşup gündem yapmak lazım.