• 81
  artık çığırından çıkmış durumdur.

  şu bize verilen penaltı pozisyonunun tamamen aynısı haftasonu başakşehire verilmese veyahut kendi takımı lehine verilmese hak yendi diye ortalığı ayağa kaldıracak insanlar bu pozisyonun penaltı olmadığını iddia ediyorlar. rezillik resmen ya.

  galatasaray düşmanlığından dolayı öyle bir raddeye gelmişler ki artık pozisyonu değerlendirme gereği bile duymuyorlar. ortada galatasarayın bir başarısı varsa, galatasaray lehine bir karar varsa vahşice saldırmak tek gayeleri.

  en komiği de kendileri ve kamuoyu buna öyle inandırılmış ki sahada galatasaray karşısında ki futbolcular dahi en haklı kararlarda bile hakemi taciz etme noktasına geliyor.
 • 82
  kusturandır. cidden bak. telefon ekranına bakarken kusacaktım.

  normalde aklı başında muhabbeti olan bi arkadaşım, iki maçtır video atıp "bu da mı penaltı" falan diyor. cidden kusacağım abi.

  e yani kümede kalmayı garantiledikleri 32. hafta maçında başkanları ve hocaları "kara gece" diye boşuna demedi, taraftar da bizim maçlara odaklandı kendi durumlarını unuttu. mission accomplished!
 • 83
  siyasetin içine batmış futbolda, rakibimiz bile demek istemediğim takımı yenip, önlerini kapamak, türk futbolu için çok önemli olmasına rağmen, para, kıskançlık ve rekabet duygularının da etkisiyle, büyük denilen bir takım kulüplerin ve yalakalarının başını çektiği gruplar tarafından, bizim önümüzü kesme amacıyla yapılan operasyondur. galatasaray bunun farkındadır. bunlar istediği kadar uğraşsınlar, galatasaray bir şekilde şampiyon olmayı başarır. hocamızın dediği gibi organize ama amatörce düzenlenen bu algı operasyonu, insanları bölmek, nefrete sürüklemek açısından çok sakıncalı bir boyut almıştır. 15 mayıs 2019 akhisarspor galatasaray maçındaki penaltı sonrası akhisar futbolcularının yaşadıkları bu operasyonun sonucu olarak gerçekleşmiştir. bunun stadyumdaki veya sokaktaki taraftara yansıması olursa, çok kötü sonuçları da olur. ama galatasaray, planlar ne olursa olsun, bu işin planlayıcılarını üzmeye devam edecektir.
 • 84
  15 mayıs 2019 galatasaray akhisarspor maçı sonrası akhisar futbolcusu güray vural maçın hakemi suat arslanboğa için ''bizi ligden düşürdü, kupayı da galatasaray'a verdi. allah belasını versin.'' dedi. burada tepkinin büyük kısmı ligde yapılan hatalara ancak kimse bu bölümün üzerinde durmayıp güray sadece bu maçtaki yönetim üzerine bunu söylemiş gibi davranıyor. açıkçası ben yazılanları okurken çok eğleniyorum kafaya takan olduğunu da düşünmüyorum o yüzden devam edebilirler.
 • 86
  insanları yönetmek için toplum önderlerinin 1000'lerce yıldır uyguladıkları son yıllarda bilginin iyice yayılmasından dolayı sokaktaki insanın bile diline düşmüş uygulama.

  futbola yansıması uzun sürmedi. rakiplerin ellerinde başka silah yok. top oynayamıyorlar, topçu alamıyorlar, ekonomik sorunlar hat safhada. eskiden ibnelik derdik şimdi algı operasyonu. allah'ın izniyle 2018-2019 şampiyonluğu nedeniyle finansal gelirimiz coşunca göreceğiz neler olacak. bu noktada liseci zihniyet/entrikacı yapı camiayı uefa kupası kazanıldığı zaman olduğu gibi bir kez daha paçasından çekmezse...
 • 88
  ülkenin sahibi olan arkadaşımız fenerli ve başakşehir'in kurucusu.
  federasyon başkanı bilmem kaç yıldır beşiktaşlı.
  mhk heyeti öncesiyle sonrasıyla beşiktaşlıların "kefil" olduğu isimler.
  kulüpler birliğinin en azından yarısı hakkımızda bildiri yayımlıyor.
  hakemlere bir eleştiri yaptık diye başkanımız 150 gün, teknik direktörümüz 11 maç ceza alıyor.

  ve bir güç galatasaray'ı kolluyor öyle mi ?
  yaw hee he.