• 242
  --- alıntı ---

  ingiltere'de yayın yapan evening standard gazetesi, trabzonsporluları üzecek bir habere imza attı.

  gazete, ispanyol devi real madrid'in, alexander sörloth için resmen devreye girdiğini ve scout ekibinin golcü oyuncuyu izlemeye başladığını yazdı.

  ingiltere'ye dönüşü belirsiz denildi

  haberde sörloth'un, bu yıl trabzonspor formasıyla 24 gol kaydettiğine dikkat çekilirken, norveçli futbolcunun bu yıl sonunda ingiltere'ye dönüp dönmeyeceği konusunda ise belirsizliğin sürdüğü ifade edildi.

  --- alıntı ---

  şimdi kafamdaki soru real trabzon'u devre dışı bırakıp futbolcunun da istekli oluşunu kullanıp, trabzon'u devreden çıkararak crystal palace'dan futbolcuyu alabilir mi?

  edit: birkaç arkadaş dm'den tamamen oyuncunun kararı, zorunlu satın alma opsiyonu olmadığı için oyuncu hangi kulubu isterse oraya gider , trabzon da avcunu yalar dedi.

  ben tabi norveç kültüründen yetişmiş ahlaklı bir adamın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermiyorum.
 • 244
  müthiş golcü, süper ligde 2019-20 sezonuna da şimdiye kadar damga vurdu. tartışmasız yıldız.

  ama konuştuğumuz, transfer ihtimalini değerlendirdiğimiz kulüp de real madrid arkadaşlar. benzema çok hor görülüyor bizim türk milleti tarafından, ben de pek tutmam kendisini. real madrid daha iyilerine layık ama bu adamın real madrid formasıyla 500 maçı ; bu 500 maçta da 240 gol - 133 asisti var. 24 yaşına kadar sadece süper ligde kendini ispatlayabilmiş, o da şimdilik 25 maçtan ibaret bir sörloth'u kendisinden önde göreceklerini hiç sanmıyorum. sörloth'tan çok daha büyük potansiyeli olan luka jovic'i aldılar o bile kesemiyor adamı.