• 16
  dortmund bu çocuğa daha 17 yaşındayken 8.5 milyon euro yatırım yapmıştı ama aşı tutmadı. zaten o zamanlarda hatırlayanlar olacaktı isveç futbolu adına büyük yetenek olarak lanse ediliyordu.
  sonra 1 temmuz 2019 6.5 milyon euro bonservis yıllık 1 milyon euro maaşla r.sociedad yolunu tuttu. ayrıca dortmund dedi ki alın parlatın bu çocuk çok değerli iyi yatırım yaptık aşı sizde tutarsa 30 milyon euro'ya geri alırız maddesi eklediler.

  dönelim 1 temmuz 2019 günü galatasaray kulübüne, şampiyon olunmuş ffp var ocak ayında 13'e diagne alınmış satılmayı bekliyor kulüp ffp dolayısıyla transfer yapamıyor sonra gidiyoruz 1 ay sonra yıllık 5+2 milyon eurodan 3 yıllık falcao sözleşmesi veriyoruz yani totalde komisyonu falan filan 25 milyon euro civarı kasadan çıkıyor. falcao iki sezon genelinde sakat geçiriyor ve galatasaray bu son sezonunda elden çıkartmanın yollarını arıyor.

  işte hayat böyledir. yüksek ihtimal sociedad bu yaz dortmunda 30'a geri satacak bu işten 24 milyon euro kar etmiş olacak biz ise 25 milyon euro zarar etmiş olacağız.

  isak'ı o sezon kiralık+satın alma opsiyonuyla istesek alırdık çünkü şampiyonlar ligi faktörü vardı ama hem teknik heyet hem scout ekibi hem yönetim listesine bile eklememiştir.

  işte galatasaray'ın artık bu fırsat transferleri ve yapılanmaya çok aciliyetle ihtiyacı var çünkü her zaman böyle büyük kulüplerde aşısı tutmayan ama yüksek potansiyelli yıldız adaylarının fırsat transferi ortaya çıkar. hatta aklıma ilk gelen hauge bu yıl en büyük örneklerinden biri olacak göreceksiniz.

  (bkz: jens petter hauge)
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!