• 3415
  manu taraftarları diyor ki: dört ay sonra bedavaya alabileceğimiz adama niye 20 milyon verelim? hadi durum acilse beş on verelim bu iş bitsin.bu mantıkla çok yüksek bir fiyata satılması gayet zor olan futbolcu. şu anda konuşulan transfer ücreti 12_18 milyon arası. demek ki sonraki satıştan pay koyarken bir de satılmazsa 1_2 milyon euro daha alırım gibi bir şart koymak da gerekiyormuş.

  en sonunda ruh halimiz bu olacak sanırım:
  https://m.youtube.com/watch?v=5UFEVPvQYtw
 • 3416
  sözleşmesinin son yılı olduğu için en fazla 15-20 milyon euro arası bir bonservisle manchester united’a transfer olacak sol bek. dolayısıyla hadi diyelim 20’ye satıldı, 20-6.5=13,5 milyonun %10’u galatasaray’ın kasasına girecek. bu parayla da en fazla ya 1 oyuncu kiralayabilir ya da ismini hiç duymadığımız genç bir scout transferi yapabiliriz.

  telles’e geri dönecek olursak; kendisi premier lig için inanılmaz kötü bir tercihtir. forma bulacağı zaman takımının sol kanadı otoban olacaktır. 2 sene evvel istanbul’da bize karşı oynarken feghouli kendisinin içinden geçmişti, premier ligde neler yaparlar siz düşünün.