resim
Albert Riera Ortega
Görev:Yardımcı Antrenör
Takım:Galatasaray
Yaş:40
Uyruk:Ispanya
 • 3099
  karizması 2 tane hatun ile aynı masada yerken "aaa meriç diye bi arkadaşımız var, o da gelsin dendikten sonra" mekana gelip, karizmatik bir şekilde oturup, masanın sohbetlerine ve gecenin gidişatına yön veren adamlar gibi. aşırı yakışıklı değil ama bence aşırı karizma.

  ispanyol bir hocanın yardımcısı olarak kurumsal hafıza işlevi de görecek olan hem eski hem de yeni yardımcı antrenörümüz.
 • 3100
  duruşuyla, konuşmalarıyla, karizmasıyla ve en önemlisi futbolculuk zamanındaki oyun zekasıyla gelecekte benim teknik direktör adayımdır. torrent ile olası bi yol ayrımında da dümene geçeceğini düşünüyorum.

  kulüple anlaşmış olmasına rağmen ben parama bakarım diyip iner inmez imza atmaya gitmedi, bunun yerine çok sevdiği hocası ve dostlarıyla bir araya gelip onların görüşünü aldı. bu bile ne kadar büyük bir karakter olduğunu gösteriyor. fatih terim'in başkan olduğu bir senaryoda kendisi ve elmander'i saha kenarında görmek rüya gibi olurdu.
 • 3101
  bazı insanlar vardır neden sevdiğini bilmezsin. gelir, çok bir şey de yapmaz aslında ama aşırı kanın kaynar. işte riera benim için öyle bir isim. ilk maça çıktığından beri tabiri caizse danalar gibi seviyorum bu insanı. birisi çıksa "la ismet neyini seviyorsun bu adamın?" diye sorsa tutarlı cevap veremem. ama seviyorum. görüyorum ki bu konuda yalnız değilim. oyun aklı üst seviyede birisiydi. gelmesine çok sevindim. kerem başta olmak üzere diğerlerine de güzel şeyler öğreteceğini umuyor, yolumuzun bir daha ayrılmamasını temenni ediyorum. yetmiş yaşına kadar çalışsın, sonra florya yakınlarında eve çıksın, bizden ayrılmasın.