• 3071
  kendisi acaba galatasaray'da staj yapmaktan memnun mu merak ediyorum açıkçası.
  kendisinin oynadığı dönemde, iyi futbol oyanayan, sahada ne yaptığı belli olan bunu takımına dikta eden bir hoca vardı.
  ama bu sezon oynattığı oyundan sezon ortasında vazgeçen, en ufak tatilde bodrum'a uçan, yardımcılarının ne işe bile yaradığı belli olmayan bir ortama düştü.
  umarım kendisini geliştirebilecek bir şeyler çıkarıyordur zira bunlar bile neyin yapılmaması adına büyük tecrübe olur kendisine.
 • 3072
  bence burada olmaktan dolayı memnun değildir. burada kendisine bir şey kattığını da düşünmüyorum.

  bunun devreleri avrupa'da takım çalıştırmaya başladı bile. steven gerrard ortalığı kasıp kavuruyor. öyle ya da böyle frank lampard güzel bir deneyim yaşadı chelsea ile. keza harry kewell da teknik direktörlük deneyimi yaşadı.

  ilk fırsatta kaçıp kurtaracaktır kendini.
 • 3073
  --- alıntı ---
  türkiye ne oynadığını gerçekten iyi biliyor. topa çok sahip olmayabilirler, oyunu kontrol etmek istemiyor olabilirler fakat kompakt bir şekilde sahaya iyi yayılıyorlar. direkt kaleye gidip iyi sonuç almaya çalışıyorlar. savunmada başarılı olmaları halinde daha fazla şanslarının olduğunu biliyorlar. takım olarak mücadele ediyorlar ve çok iyi ilişkileri bulunuyor.
  --- alıntı ---
  https://www.fotomac.com.tr/...yuk-ovgu-senol-gunes

  milli maç arasında milli takımımızın performansını överken, aynı zamanda galatasaray'daki eksikleri de belirtmiş aslında. peki galatasaray'ı değerlendirir misin deseler, şu şekilde konuşsa bence hiç yanlış olmazdı.

  "galatasaray ne oynadığını gerçekten hiç bilmiyor. topa çok sahip olabilirler, oyunu kontrol etmek istiyor olabilirler fakat kompakt bir şekilde sahaya iyi yayılmıyorlar. direkt kaleye gidip iyi sonuç almaya çalışmıyorlar. sürekli yan ve geri pas yapmaları halinde daha az şanslarının olduğunu bilmiyorlar. takım olarak mücadele etmiyorlar ve çok kötü ilişkileri bulunuyor."*
 • 3074
  sezon başında verdiği röportajda hedefinin teknik direktörlük olduğunu ve teknik direktörlükte çok önemli olan liderlik ve iletişim özelliklerini öğrenebileceği en iyi kişinin fatih terim olduğunu söylemiştir. gerçekten de kendisinin futbolcumuz olduğu dönemde fatih hoca bu konularda çok iyiydi. ancak riera'nın bıraktığı hocayla bulduğu kişi aynı değil. bu sebeple burada olmaktan mutlu olduğunu da uzun süre burada kalacağını da düşünmüyorum.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!