• 3056
  https://youtu.be/jfMXbgaN5hA

  öncelikle sosyal medya ekibine teşekkkürler. şahsen sadece yeni transferleri değil galatasaray ailesinden herkesin ne konuştuğunu ne düşündüğünü görmek istiyorum, bu video da güzel hazırlanmış.

  riera kendisini ve hedeflerini, neden galatasarayı ve türkçe olarak "hocam" dediği fatih terim'i seçtiğini çok güzel anlatıyor. kesinlikle izleyin.

  ama en değerli konu şu ki, riera videoda galatasarayımıza gelmek için kendisinin uğraştığını ve hocaya fikri kendisinin attığını söylüyor. takip edenler bilir sene boyunca bu konuda istekli olduğunu defalarca dile getirmişti. belki bizden teklif gelmedi kendisine bilmiyorum ama hocayla özellikle konuşup burada olmak istediğini, yardım etmek istediğini söylemiş ve işi kapmış. girişken bir insan olduğu çok belli. ne iş olursa olsun dememiş kafasına koyduğu işi çabalayarak, doğru iletişimle almış. bu karakter yapısını özetliyor. böyle istediğini koparan insanlar işini de iyi yapar. ileride çok başarılı olacağını düşünüyorum, umarım kendi de 'hayal ettiği' gibi fatih hoca'dan çok şeyler öğrenir.

  ayrıca videoda herkesin kendisine liverpool'u söylediğini ama en mutlu ve en değerli hissetiği takımın hep galatasaray olduğunu eklemiş.
 • 3057
  https://youtu.be/jfMXbgaN5hA

  eski sol bek yeni antrenörümüz. sözlükteki herkes gibi gelişi beni de çok mutlu etti.
  röportajı izlerken akıcı konuşması da ayrı memnun edici bir özellik ama bir lafı var hocamı* anlatan her şeyin özeti gibi.
  "okul gibi"
  adam okumaya kendimi geliştirmeye geldim gelişirken de yardım edeceğim diyor.
  umarım çok başarılı olur.