• 15
  galatasaray yonetimiyle oyuncak gibi oynamis, adeta dalga gecer gibi uc kurusa stoper almis basarili ve cakal yoneticilerin oldugu kulup.

  acikcasi galatasaray yoneticilerinin bu kadar basit muzakerelerde bile boyle zararli cikmasindan, hemen her yaptiklarinin ellerine yuzlerine bulasmasindan, genel isbilmezliklerinden, basarisizliklarindan, beceriksizliklerinden uzuntu duysam da bu duruma cok da sasirmiyorum. elbette ki kapsayici olmayan bir kurum, kapali bir insan kaynagi bu niteliksizlikle sonuclanacakti.

  dusunebiliyor musunuz bir onceki yonetim ozbek yonetimiydi, o sayede cengiz yonetimi olaganustu iyi gorundu gozumuze. ama sonuc ortada, 1.43 milyon euro'ya maicon'u satiyoruz. hakikaten acinasi durumdayiz.
 • 16
  galatasaray'ın nasıl rezalet yönetildiğini yedi düvele ispat etmiş arap takımı.

  maicon'un böyle komik bedelle satılışı sonun başlangıcı. josef'ler, guiluano'lar, sow'lar hepsi 10'ar milyon euro üzerine satılmıştı. sağolsun bizim üstün zekalı (!) yöneticiler o ligin en iyi stooerini neredeyse üzerine para vererek gönderdi. oyuncuya teneke de bağlasaydınız.

  şu oyuncu satışını gören kulüpler, belhanda ve feghouli'ye 1 milyon euro bonservis verir mi? elde para edebilecek luyindama ve marcao kaldı sadece. şahsen ben bu yönetimin transferden elini ayağını çekmesi gerektiğini düşünüyorum. ne yaparsak yapalım bizi savunacak kerizler çıkar mantığıyla oyuncu satıp maaşından kurtulduk diyip bütçeye eklemeyin !

  ronaldo'yu almayarak 30 milyon euro maaş tasarrufu yaptık açıklaması da yaptırın muhabirlerinize. yaptırın ki gelip sizi burda savunmaya çalışan sazanları ayiklayalım.

  yönetim belki de zeka turnusolü örneği gösteriyor burada. elin arap yöneticileri sezon başlamadan apar topar bizi kazıklayıp yoluna devam etti. liverpool lovren'i nasıl satmış izleyin de ders alın biraz, yönetimi savunanlar siz de izleyin, öyle gelin buraya !
  öyle ya da böyle maicon avrupa ligini kazanmış bir stoper; porto ve galatasaray ile lig şampiyonluklari var. 2 milyon euro maaştan kurtulduk diye coşacakınıza maç başılar eklenince donk'a verilen 2 milyon euro'ya bakın. linnes'in ahına verilen 1.6 milyon euro'ya bakın.

  al-nasr göstermişti ki, galatasaray kulübünde kral çıplak. yok pahasına istediğin oyuncuyu seç beğen al, eline vur aslanın elinden ekmeğini al. ben herhangi bir arap kulübünde olsam böyle zayıf bir galatasaray yönetimini bulmuşken transfer kandırmacası oynarım. gs kadrosundan rasgele bir oyuncuya talip olur 100 bin euro'dan pazarlığa başlar oyuncuyu almamak kaydıyla komik bedellerle anlaşırım.

  bugünkü yapılanlar gelecekte yapılacak olanların teminatıdır. yangından mal kaçırır gibi maicon'u satıp, fatih terim'in 3 aydır istediği haberini yaptırdığınız kaan ayhan'ı kaptırdınız. zaten tek bir an bile kaan'ı alabileceğinize inanmadım, çünkü o kalibrede o vizyonda değilsiniz.
  sonra atlanta böyle, sassuolo doğru yönetiliyit diye birkaç sene sonra tv'den izlersiniz.

  ülkenin özeti şu; yetkisi olanlar iş bilmiyor, yetkisi olmayanlar ise oyunun dışında hep. gelinen noktada arap kulübünden bile kazık yedik.
  geçmiş olsun