• 63
  titri profesör olan galatasaray divan kurulu üyesi.

  2021 ekim 16’sında yapılan olağan genel kurulda yaptığı konuşma ayıp derecesindedir. kendisini peşinen kınıyorum.

  -yaptığı konuşma, galatasarayda fay hatları oluşturabilecek hatta kırılmalara yol açabilecek derecede tehlikeli. fitne tohumları eker mahiyette, hatta yedi düveli savaşa sürükleyecek derecede tehlikeli.
  -sunduğu videolar yanlış ve çarpıtılmış. (nedenini açıklayacağım)
  -her camiada olabilecek tartışmaların nerdeyse tamamını milyonların önünde tekrarlayarak galatasaray’a zarar veriyor. fatih hoca’nın haksız olduğu birçok açıklamasını tekrar pişirip servis etmiş, fatih hoca’yı kullanarak, duygu sömürüsü yaparak geçmiş yönetime olan nefretini kusmuştur.

  videolar neden çarpıtılmış.

  1-dava dilekçesinde divan kurulu üyeleri için ceza talep edilmemiştir. sadece ilgili kanunun ceza hükümleri hatırlatılmıştır. tabii ki hatırlatılması da hoş değildir ama ceza talep edildi denilmesi açık iftiradır.
  2-galatasaray adasıyla ilgili en büyük mücadeleyi mustafa cengiz yönetimi yapmış ve bidayet mahkemesinde davayı kazanmıştır. diğer yönetimlerin tüm hatalarını mustafa cengiz yönetimine yüklemek ayıp ötesidir.
  3-abdurrahim albayrak için sunduğu görseller de ayıp ötesidir. falcao konusunda hata yapmıştır evet ama abdurrahim albayrak bütün hücreleriyle galatasaray için çalışmıştır, çabalamıştır.

  ayıptır sayın hoca, hiç yakışmadı. yakışmadı sayın hoca.

  not: divan kurulunda mustafa cengiz döneminin denetim kurulu üyesi ayhan yeğinsu’nun konuşması ne kadar yanlışsa ve onu nasıl kınamış isem ahmet özdoğan’ı da aynı nedenle kınıyorum. özdoğan gibi liseci ve kafatasçılara geçit yok bu kadar net.
 • 64
  kendisiyle ilgili çok şey aktaracaktım ama yazıp yazıp silmek zorunda kaldım. neresinden tutsanız elinizde kalıyor çünkü. mustafa cengiz yönetimi ile ilgili eleştirilerin bir kısmına katılsam da konuşması son derece tahrik edici ve yer yer yanlışlar barındırıyordu. ahmet özdoğan'ın bu eleştirilerinin sebebinin de galatasaray'a olan sevgisi olduğunu hiç sanmıyorum(albayrak'ın söyleminin aksine). çok sevdiği başkanı, dursun özbek'e olan itimatı olabilir belki. kendisini zerre samimi bulmuyorum.

  eleştirilerinin başında gelen cengiz yönetiminin galatasaray'ın haklarını savunmama ve çift başlılık yaratmalarına olan sitemini ise doğru buluyorum. ben de bu konularda çok fazla eleştirmiştim. "görebilen" herkes çok eleştirmişti. kendisinden sonra çıkan albayrak ve günay sağ olsun yine kendilerinden utandırmayı bildiler. hiç özlememişim kendilerini yönetici olarak görmeyi, onu hatırladım. her zaman yaptıkları gibi demagoji ile "yapmayın böyle!! galatasaraylıyız biz.", "yarın bir gün bunlar incelenir, bizi zor duruma sokacaksınız. galatasarayın menfaati..." gibi cümlelere sığındılar.

  daha sonra çıkan sedat doğan ise çok daha doğru bir biçimde eleştirilerini dile getirdi. kalite farkı hissedilir cinstendi. ahmet özdoğan şahsi anlamda çok itici bulduğum bir insan. dili o kadar keskin ve yıkıcı ki suçluyu suçsuz yapar. yaklaşımlarını ve dilini hiç doğru bulmuyorum.

  (bkz: 16 ekim 2021 galatasaray mali genel kurulu)