• 54
  aspor'da emre bol'a efsane ayar çekmiş futbol adamı(tabi lafı anlama kapasitesi olana).

  başakşehiri konuşurlarken emre bol birden lafı galatasaray'ın şampiyonluğu na getirdi. öyle bir tavırla dedi ki ahmet akcan araya girip "sen bu şekilde söylersen rahatsız olurum itiraz ederim" dedi.

  sonrası:
  emre bol: sizi bilmem ama ben halkın arasındayım ve aşırı fanatik galatasaraylılar hariç herkes bu şampiyonluğun hakemler sayesinde alındığını kabul ediyor. kimseden de hakkıyla kazanıldığını duymuyorum.
  ahmet akcan: sana bir ilerisini söyleyeyim. sen halkın içinde olabilirsin ama ben halkın kendisiyim. ve halkın içindeyim derken de halktan ne kadar koptuğun ortaya çıkıyor. hakem hataları oldu mu oldu ama herkes için oldu buna itirazım yok. ancak bana gelip de galatasaray haksız şampiyonluk aldı hakemlerle aldı dersen karşı çıkarım.

  yaklaşık bu şekilde bir diyalog gelişti.

  ben bu diyalogları daha başakşehir konuşulurken duyunca sinirlerimi bozmamak için kanalı değiştirdim. belliydi ki emre bol güdümlü bir şekilde programa çıkmış ve algı kasmak için elinden geleni yapacak. sanırım iyi ki kapatmışım kanalı. emre bol sonraları iyice cılkını çıkarmış terbiyesiz.