• 374
  ahmet ağaoğlu: “crystal palace ve rb leipzig'in başkanları bana 'sen ne kadar zor bir adammışsın, senle alışveriş yapılmazmış' dediler."

  doğru demişler. gerçekten adam trabzonspor'un ekonomisini nerden aldı, nereye getirdi ve getiriyor.

  bedavaya yakın bir paraya sörloth'u aldı, 1 sene boyunca etinden ve sütünden faydalandı, üstüne adamdan 10 milyon euro kazandı ve en önemlisi de sörloth'un bir sonraki satışından %20 kâr payı ekletti. yarın sörloth rahat şekilde 50 milyona bir yere gider bence. böylece 6 milyon euro daha kazanacak trabzonspor.

  helal olsun.
 • 376
  oyuncu alışlarında da satışlarında da genel olarak başarılı bir yönetimi var bence ama gönderdiği oyuncuların türkiye liginde başka bir takıma transfer olmamaları için pazarlık yapması bana saçma geliyor.

  "-losc lille kulübü, yusuf yazıcı'yı türkiye'de başka bir kulübe kiralamayacağını veya satmayacağını taahhüt etmektedir. losc lille kulübü bu taahhüdünü ihlal ederse, şirketimize 20.000.000.-eur tazminat bedeli ödeyecektir. "

  "-futbolcunun* ileriki dönemlerde türkiye'ye transferi söz konusu olması durumunda kulübümüz öncelikle alma hakkına sahip olacaktır."

  yani ne gerek var böyle uğraşlara. senden ayrıldıktan sonra bırak oyuncu nerede oynamak istiyorsa orada oynasın. mesela, sosa ve novak, sözleşme yenilemedi ve fenerbahçe ile anlaştı. oyuncular trabzonspor'da oynamayıp, gitmek istedikten sonra başka hangi takıma giderse gitsin, buna etki etmeye gerek yok bence.
 • 378
  sattığı bütün oyuncuları topladığımızda, 1 şampiyonlar ligine katılım ücreti etmeyen başkan. kendisi ünal karaman sonrası hüseyin şimşir ile şampiyon olabileceğine inanmış hayal gücü yüksek bir başkandır. picassolar, salvador daliler, raffaello sanziolar yanında halt yemiş. bunun yanında takımı avrupa kupalarından men yemiştir. ayrıca fenerbahçe'ye giydirmesinin yanında ali koç'un yanından da ayrılmamaktadır. geçen seneki hamleleriyle yukarıdan verilen desteğe rağmen başarısız oluşu da unutulmamalı.