• 225
  muazzam bir şampiyonluk kutlaması yapmış kulüp. çok sade gözükebilir belki ama ne biliyim insanı çok mutlu ediyor görüntüler. bizde irem derici'nin cırlamalarına kaldık maalesef.
  https://twitter.com/...680739865206784?s=19

  edit: şampiyonluk kutlaması değilmiş. bir avrupa ligi maçı öncesi yapılan ufak bir gösteri imiş. sosyal medyada şampiyonluk kutlaması diye lanse ediliyor. yanlış bilgiden dolayı özür dilerim. ama yinede muhteşemliğinden taviz vermiyor. bizde emre aydın'ın aşk şarkılarına kaldık maalesef.
  uyaran arkadaşlara sonsuz teşekkürler :)

  edit2;bu arada tekrar özür dilerim bir "ezik" olarak sosyal medyada gördüğüm ve bayıldığım bir videonun gerçekliğini veya tam konusunu araştırmadan düştük oltaya. neyse biraz ayla'nın kutlamalardaki ouuuvvvlarını vooovvvlarını dinleyeyimde kendime geleyim.
 • 226
  2018 2019 sezonu şampiyonluğu kutlamasına dünyanın en tanınmış keman virtüozlarından olan andre rieu'yu -kendisi hollandalı- getirmişler. bu adamın konserleri zaten karnaval gibi oluyor. çok hoş, çok klas bir fikir.

  edit: bir dostum uyardı, getirmemişler. eski bir videoymuş o.

  edit 2: aklıma geldi; amerikalılar da her beyzbol sezonu açılışında milli marşlarını bir müzisyene çaldırıyor. satriani, malmsteen falan çalıyor adamların marşlarını. aslında bence her maç istiklal marşı okumak yerine sezon açılışında biz de orkestraya falan çaldırsak keşke.