• 1083
  galatasaray'ımızın yine bir şampiyonluk kutlamasında nasıl olduğunu anlamadan kendimi vip'de bulmuştum. vip'de içerde dolaşırken o zaman 2.başkan olan adnan öztürk'ü görmüştüm, gerçekten yürüyüşü, duruşu falan çok karizma gelmişti. hoşumuza gitmeyen yanları olduğu aşikar ama ilginç bir kişilik olduğu da kesin.
 • 1084
  babamın amaliyatı için istanbul üni. hastanesinde refakatçi kalırken rastladığım, akşamın bir saati ziyaret için geldiği serviste bulamadığı hasta için hemşirelere çemkirirken de karizmatik, takım elbiseli ve havalı bir duruşu olan eski yönetici. yanlış yere geldiğini anlayınca suçu hastane mimarisine yüklerken, hemşirelerin "kim lan bu lavuk" bakışlarını hiç unutmuyorum.
 • 1085
  20 ocak 2018 tarihinde yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda dursun özbek'in karşısına aday olmaya cesaret edememiştir. sadece kendisi değil, bugün mustafa cengiz'i eleştiren herkes o zaman aday olabilirdi ama kimse taşın altına elini sokmadı.
  mustafa cengiz'i sonuna kadar eleştirebiliriz, ki bugün kiraly kardeşimin yazdığı bu girdiye (bkz: #2785255) sonuna kadar katılıyorum.
  ama bir gerçek var ki, o baskın seçimde aday olmaya sadece mustafa cengiz cesaret edebildi.
  bugün camia içindekiler mustafa cengiz yönetimi için "fatih terim'in başarıları sayesinde orda durabiliyorlar" diyor. velev ki öyle, e siz aday olsaydınız da, siz dursaydınız... engel olan mı vardı?
  velhasıl adnan öztürk tulum çıkartabileceği bir seçime girmeye cesaret edememiştir. 26 mayıs 2018'de yapılan seçimli genel kurulda ozan korkut'un listesinden seçime girerek bana göre galatasaray'da başkanlık defterini kapatmıştır.
  şunu da belirteyim, önceki yıllarda benim de başkan adayımdı ama sonra kendisinden pek bir umumdum kalmadı.