• 130
  bir radyo programında ergin ataman ve fatih terim'e sallıyormuş. bu iki değere sallayacak adam bulmak için bu kadar mı düştünüz?

  adnan aybaba kim? yahu programlara komiklik olsun diye çıkarılan, programı sunan adamın bile ''sana söz veriyorum, sözün devamını getiremiyorsun...'' diye nitelendirilen bir televizyon figüranı. fatih hocaya laf etse ne olur, küfretse ne olur. dava açmaya bile değmez, en fazla yanağından makas alır hadi abicim ileride oyna sen oyuncaklrınla dersin.
 • 131
  (bkz: #2692071) ne diye söyledikleri üzerine bu kadar düşünüldüğünü anlamadığım, vasıfsız televizyon programlarının aranan figüranı.
  bu ve bunun gibiler yetersizliklerinin farkındalar ama yetersizliklerini saklamak için işin yapılış anlarından kendilerini soyutladıklarından dolayı, en azından çaktırmadan idare etmeleri için gerekli bilgileri de bir türlü edinemiyorlar. yetersizlikleri çakılmasın diye sessiz, sakin diken üstünde oturur hiçbir konuda fikir beyan etmezler çünkü bilgileri yoktur, bu esnada herkes tarafından efendi diye adlandırılırlar. bu size birilerini hatırlattı mı? hani kendilerine efendi dedirten birilerini? velhasıl bu arkadaşlar o hak etmedikleri koltuklarda uzun süre oturunca (ki geneli etliye sütlüye karışmayıp, yalakalıkla geçindiğindendir) kendilerini iş bilir sanırlar. iş biliyoruz da bu koltukta oturuyoruza getirirler konuyu. sonrası ego, haddini aşan söylemler.
 • 133
  hayatımda bu kadar yırtınıp, enerji harcayıp, bu kadar iplenmeyen ve ciddiye alınmayan bir insana denk gelmedim. adam bildiğin enerji israfı. hasbelkader birilerini tanıyarak, beceremediği spor yorumculuğu işine girmiş. bu alanda da torpil vs bir şekilde var olmaya çalışmış ama iplenmemeye devam ediyor. geçiniz.
 • 134
  hileli iflas davası ile yargılanan futbol yorumcusu.

  batık gösterdiği şirketinin hesaplarındaki 50 milyon lirayı şahsi hesabına aktaran adam gelmiş fatih terim’in iki yıl süren bir dava sonunda kazandığı ve çocuk esirgeme kurumuna tamamını bağışladığı para üzerinden ipe sapa gelmez laflar ediyor.

  aynı şahsın hakim cüppesi, itfaiyeci kostümü, fırıncı küreği ile çıkıp yargı dağıttığı tv programları da mevcut. maalesef ülkemizde futbol kalitesiz ve seviyesiz fakat futboldan yorumculuk sıfatıyla para kazanan şahıslar da futboldan farksız değil.

  hileli iflas davası linki: http://www.hurriyet.com.tr/...i-40777255

  çeşitli hareketlerle dikkat çekme çabaları için:
  https://prnt.sc/mtd4s9