• 1072
  tam bir fiyat performans adamı.

  büyük bir özveri ve hırs ile maça çıkıyor. içindeki galatasaray aidiyeti performansını iki katına çıkarıyor. zaten adem ilk alındığında şuanki performansından ötesini istemiyorduk. falcao'yu dinlendirsin bir muğdat olmasın istedik. görevini fazlası ile yaptı, sırada daha büyük bir hedefi var. takımın şampiyonluk yolunda en iyi jokeri. sakat olmayan bir falcao tablosunda terim'in ilk 11'de kendisini değerlendireceğini düşünmüyorum. ha değerlendirirse de hiçbir galatasaraylının falcao varken adem ne alaka diyeceğini sanmam. kendisini fazlası ile kabul ettirdi bu camiaya.

  hayallerin dünya'dan büyük adem. sahada görmek istediğimiz tarzda bir oyuncusun, umarım kendini bozmadan böyle devam edersin.
 • 1075
  mevcut performansıyla radamel falcao döndüğü için kendisini yedek bırakmak haksızlık olur diye düşünüyorum.

  adem büyük yıllık 3.5 milyon tl kazanan futbolcu. sadece 26 kasım 2019 galatasaray club brugge maçında attığı gol ile 900 bin avro yani 5 - 6 milyon tl arasında bir para kazandırdı.

  33 yaşında olan bir futbolcunun kariyeri biraz daha parlak olabilirdi. böyle bir atılım yapabilmek için geç kalmasının sebebinin oynadığı pozisyon olduğunu düşünüyorum. daha önce tüm takımlarda sol veya sağ kanat forvet/orta saha olarak görev aldı. 2019-2020 futbol sezonu başında takımımıza transfer olurken de kanat olarak düşünüldüğünü tahmin etmek güç değil. sırasıyla sakatlık geçiren tüm santraforlarımız ve istenilen performansı alamadığımız için kiralık olarak yollanan ryan babel de gidince kendisinin yıllardan beri aradığı fırsat ayağına geldi ve o da bu durumu çok iyi değerlendirdi.

  galatasaray' a transferi öncesinde bolca mental problemler yaşadığı herkesin gördüğü bir gerçekti. fatih terim, engin baytar gibi bir adamdan aldığı katkının benzerini kendisinden aldı. çünkü adem hem öğrenmek istiyor hem de oynadığı kulübün, giydiği formanın önemini biliyor.

  son olarak mücadele eden futbolcuların hastasıyız. umarım performansı artarak devam eder ve euro 2020 kadrosunda yer alır.