• 662
    galatasaray seviyesinde bir oyuncu değildir. 90 dakika sahada kaldığı bir deplasmanda da bir zahmet puan kaybedelim yani. asıl sorgulanması gereken ısrarla sahada kalmasına göz yumanlardır. maalesef göz göre göre puan kaybettik, bağıra bağıra gol geldi.

    şahsen ben adem büyük'ü sadece sıkışan iç saha maçlarında oyunu kaosa sürüklemek için oyuna alırdım, kayseri deplasmanı güzel bir done olmuştu mesela ama teknik heyetimizin mesajı yanlış alması sebebiyle kayseride kazandığımız 2 puanı malatyada bıraktık.
  • 663
    22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçında benim çok beğendiğim oyuncudur. hücum oyuncusudur ama arkada kaç kafa topunu uzaklaştırdı sayamadım. adem büyük dün kendisinden bekleneni tamamıyla yapmıştır. asıl problem topu alıp taşıması için kendisine güvenilmesidir. bu işi babel yapmalıydı ama babel bunu yapamadı. andone yerine babel'in çıkması gerekirken mücadele edip ileri hatta takımı çok güzel taşıyan andone'yi çıkarıp maç boyu hiçbir işe yaramayan babel'i sahada kim tuttuysa suç onda. emre mor lazımken jimmy'i alan düşünce yapısında suç. babel çıksa emre mor girse maçı kazanılmıştı.