• 543
  iyice şımarıklaşan ve her istediğini yaptırmaya alışan sergen ve bjk camiasına doğru şekilde cevap vermiş medya patronu.

  transfer yapamıyoruz limit kaldırın, ulienberg beni eleştiriyor kovun, yabancı aldık sınırı kaldırın. maçı açık kanaldan yayınlayın. adamlar öyle bir alıştı ki her şeyi istemeye.

  şanki şampiyonlar ligine ilk defa bir takımımız gidiyor. çok istiyorsan o yayın havuzundan gelen paralarla aldığın maaşından verirsin 500 bin acun’a açar yayını.

  ne görmemişsiniz siz arkadaş.
 • 544
  biz şu adama bet reklamları yüzünden bir devresini doğru düzgün izleyemediğimiz maç için bile tepki gösteremedik, beşiktaş ise exxendeki maçı tv8'e al diye bütün unsurlarını kullanarak büyük bir baskı yaptı. sergen yalçıngibi güntekin onay gibi arkadaşım dediği insanların bile dahil oldu bu kampanyaya, ancak kendisi konuyu ustaca davranıp geçiştirdi. ben de çok şey isityorum ama olmuyor falan dedi.

  exxen'e üye olmayacağım ancak duruşunu takdir ettim.
 • 546
  günden güne sevdiğim her alana müdahil olmaya başlayan, birilerinin ittirmesiyle medya patronu olan şahıs.

  kendisini sevmiyorum, fenerbahçeli kimliği bir yana ülkemizin ekonomik durumu günden güne kötüye giderken yaptığı halkı uyutan programlarıyla yıllarca insanları uyutmuş olmasına ayrı kızgınım. başkalarından görüp aldığı fikirlerle oluşturduğu kendi tayfasıyla istediği kadar eğlenebilir, istediği kadar oyunlar oynayabilir, o ekiptekilere yardım da edebilir.

  muhabirken tembelliğiyle öne çıkan bir şahıs, sadece bir kaç yarışmayı türkiye'ye uyarlayarak bu noktalara da gelemez, aldığı destek konusuna ya da evliyken başkasından çocuk yapıp ülkenin ahlaki normlarına aykırı hareketleri olmasına rağmen kendisini destekleyen güruhtan eleştiri almaması konusuna ise hiç girmeyeceğim.

  her şey bir yana kendisinin kanallarını zaten izlemiyorum yıllardır; sitesine falan da girmiyorum. dijital platform açtı ona da üye olmadım, olmayacağım. ama hala yok o maçı yayınlamam yok güntekin şöyle yaptı... biz şampiyonlar ligi maçlarını açık kanallarda izleyip büyümüşken şimdi bu maçları izlemenin bir de dijital platformda, birilerinin desteğiyle bu noktalara gelmiş içten pazarlıklı ve çıkarcı bir şahsın kendi kararına kalmış olmasını kabullenemiyorum. önceki yayıncılar bile bu şımarıklıkta olmuyordu.

  ülkede sevdiğim nadir konulardan birisi galatasaray sayesinde futboldu, önce siyaseti soktular, devlet ihalelerini verdikleri adamı federasyon başkanı yaptılar, sonra yabancı sınırına karışıp saçma sapan kurallar getirdiler şimdi de avrupa maçlarını böyle bir adamın kontrolüne verdiler.

  umarım düzen değişir de o düzen sayesinde bir yerlere gelmiş ve sevdiğimiz her şeye müdahil olan zihniyetten kurtuluruz.
 • 547
  beşiktaş taraftarının uefata şikayet ettiği şahıs. hayır kendisini de günahım kadar sevmem, adamı gözümüzde sempatik yapacaklar.

  neymiş herkes evine internet bağlatmak zorunda değilmiş, acun bazı maçları karasal yayına vermeliymiş. anasını satim sanki herkes şampiyonlar ligi izlemek zorunda, sanki ulusa seslenişin yayın haklarını aldı da exxen’de yayınlıyor adam.

  parasını vermiş yayın haklarını almış, verdiği para da dönüyor dolaşıyor bu kulüplerin cebine giriyor. öyle garip bir toplumuz ki adamlar ortaya belli bir sermaye koymuş ve bir işe girmiş insanlardan yatırımını halka açmalarını istiyor. çeşme mi yapıyor kardeşim bu adam*

  https://eksisozluk.com/...i--7033377?a=popular