• 3
  galatasaray yöneticisi oldukları için büyük bir utanç duyduğum, sırtlarını fatih terim ve mustafa cengize dayamış vurdumduymaz ikili.

  mevcut yönetimin yönetici olarak en göz önünde ve medyatik olan iki ismi sizsiniz. yapılan transferlerden veya alınan galibiyetlerden sonra mobese görseniz konuşur, iş transferle poz vermeye gelince bir tek linkedin hesaplarınıza fotoğraf atmadığınız kalır.

  gs tv, instagram, twitter.. iyi bir şey olunca her yerde sizi görürüz. ama iş galatasarayın menfaatlerini korumak için iki kelam etmeye gelince lal olursunuz.

  ya arkadaş siz hak mahrumiyeti alsanız ne olur almasanız ne olur. 30 bin lira ceza yeseniz ne olur yemeseniz ne olur. rakip yöneticiler çıkıp galatasaray hakkında korkusuzca her türlü iğrenç ithamda bulunurken bir zahmet iki kelam edin, cümle kurun. bu iş mustafa cengiz'in boynuna yıkılması gereken bir iş değil sadece. adam galatasaray için elinden gelen her şeyi yapıyor, sadece hak mahrumiyet cezasını da o yiyor. bundan da mı utanmıyorsunuz.

  buradan bakınca işleri güçleri galatasaray adıyla kişisel rant elde etmekmiş gibi duruyor bu ikilinin. bak daha 1 saat öncemetin sipahioğlu denilen rakip takım yöneticisi kendi taraftarına şirin gözükmek için senin şampiyonluklarına alenen leke sürüyor. 96-00 arasını kast ederek fetö imasını üstüne yapıştırıyor. buna gidip kulübün resmi kanalıyla cevap veremezsin. eğer adam gibi bir yöneticiysen çıkıp sen cevap verirsin.

  kameralar karşısına geçip "şaibeli şampiyonluk arayanlar şampiyon olup şampiyonlar ligine gidemediği yıllara baksın" cümlesini kurmak çok zor bir şey değil amk. bunu yapıp az bir şey diş göstersen rakiplerinde bu kadar korkusuzca ve hasiyetsizce sana saldıramayacak. cevap gelebileceği ihtimali de aklının bir köşesinde olduğundan temkinli davranacak. ama karşılarında galatasarayın hakkını savunabilecek bir muhatab olmadığını bildiğinden gayet rahatlar.

  ama yok. ne ceza alayım, ne galatasarayın hakkını korumak için iki kelime edeyim. nasıl olsa mustafa cengizle, fatih terim var. konuşur konuşur yerler cezayı. bizde hakemlerle beyaz sayfalar açıp tüm kamuoyuna şirin gözükelim. galibiyet ve transferlerden sonra utanmazca pozlarımızı vermeye devam edelim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!