• 4199
    gerçekten başkan olabilecek kapasitede olduğuna kendisi inanıyor mu ya? çok acayip cidden. bunu küçümsemek anlamında söylemiyorum da, galatasaray başkanlık makamının bir ağırlığı vardır. dursun özbek gibi biri başkanlık yaptı diye her önüne gelen de başkan olacak değil.

    250 defa falan söyledim, florya'dan dışarıya adım at-ma-ma-lı. futbolcular için bir baba figürü ve finansal destek, maddi kaynak, kasa kolaylığı.

    fazlası değil.
  • 4200
    yönetimciler bilir literatürde bir "yetmezlik seviyesi" tabiri vardır. şu anlama gelir, bir kişi çok başarılı olduğu alanda başka bir alana alındığında ya da başka bir alanda görev verildiğinde ne kadar yetenekli ve iyi niyetli olursa olsun başarılı olamayacaktır. abdurrahim albayrak'ın performansının zirve noktası floryadır. orada oyuncuların her türlü ihtiyacını karşılamada kendisinden iyisi yoktur ve bence onun kadar iyi de çalışan bir yöneticimiz daha olmadı floryada. ancak kendisi başkan olursa kesinlikle yetmezlik seviyesinin numune-i timsali olur. o seviye ona çok çok büyük gelir. ne kadar iyi niyetli ve çalışkan olursa olsun o seviyeye yetmeyecektir ve istenmeyen durumlara maruz kalabilir. ez cümle kendisi en iyi bildiği şey dışında başka bir şey yapmamalı ve bence kulüp başkanlığına soyunmamalıdır. aksi halde başarısız bir kulüp başkanlığı süreci yüzünden kendisinden tümüyle yoksun kalabiliriz ve kendisi de bir daha kulübe dönemeyebilir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!