• 3236
    kendisine ara ara kızdığım fakat genel olarak sevdiğim 2. başkanımızdır, kendisiyle ilgili şu günlerde aklıma takılan bir soru var. marcao, luyindama, seri, onyekuru ve bittiğini düşünürsek nzonzi transferleri mustafa cengiz yönetimi geldiğinden bu yana yapılan bu transferler ‘ki çoğunu şükrü “the alfa” hanedar’ın yönettiğini varsayarak, bu transferler sadece bittiği anda kap açıklaması ile medyaya düştü veya istanbula geldiğinde haberimiz oldu. fakat abdurrahim başkanımızın yönettiği her transfer görüşmesi alan, pato, modeste ve falcao daha ilk günden medyaya düşüyor. acaba 2.başkan bunu isteyerek biraz da şov maksatlı mı yapıyor yoksa yanında götürdüğü, güvendiği tercümanlar ve kişilerle alakalı bir durum mu ?
  • 3238
    kurumsalcılık oynamak isteyenler tarafından her an hatası kollanan as başkanımız. allah'ı var kendisi de laf veriyor onlara. fakat burası ne almanya ne hollanda. ülkemiz, insanımız ne yazık ki kurumsallığı içselleştiremiyor, futbolu en derin duygularımızda yaşadığımız için buna izin vermiyor. abdürrahim albayrak da tam olarak türk insanının bir yansıması. galatasaray için çalışıyor, çabalıyor. eksik olduğu noktalar gırla var. fakat galatasaray'ın ona çok net bir biçimde ihtiyacı var, dünyanın istediğiniz yerinden istediğiniz insanı getirin, hangisi futbolcuların canı çekti diye gecenin bir vakti mekan açtırıp yemek yedirir? hangisi hala dünyanın öbür tarafındaki melo'nun albayrak'a duyduğu sevgiyi anlayabilir?

    abdürrahim albayrak, galatasaray'ın çok önemli bir dinamiğidir ve galatasaray'ın içinde her zaman görev almalıdır. fakat görev tanımları çok dikkatli ve yetenekerine uygun şekilde verilmelidir. abdürrahim albayrak'ın daha fazla görev alma isteği de etkili olmakla beraber mustafa cengiz'in hatalarından en büyüğü albayrak'a tamamıyla layık olabileceği görevler dışında da görevler vermiş olmasıdır. bu da albayrak'ı son zamanlarda daha çok yıpratıyor.