• 3111
  (bkz: #2711943)
  çok fazla yere çekilebilecek bir açıklama yapmış galatasaray ikinci başkanı. açık açık tek hedefimiz diagne’yi satmak demiş.
  şimdi ya burada diagne’ye bir mesaj veriyor. bak bize gelen teklif güzel, diagne sende kibarca kabul et bu teklifi yoksa taraftarı üstüne salarım demiş.
  ya da gerçekten iş bilmeyerek oyuncusunun ne yapıp ne edip satmak istediklerini söyleyerek piyasasını aşağı çekmiş. ama yine taraftarı üstüne salmıştır.
  öyle yada böyle oyuncusunu taraftarın önüne atmış bir galatasaray ikinci başkanı. biz diyoruz oyuncumuzu kötülemeyelim, piyasasını düşürmeyelim. yırtıyoruz bir yerlerimizi bunun için ama abdürrahim başkanımız yapıyor bunu.
  dipnot: yazar abdürrahim başkanı sever. evet babasının oğlu değil ama sever. galatasaray için çok şey yapmış olduğunu bilir ve kendisine göre önemli bir yanlış söylemini dile getirmek istemiştir.
 • 3112
  "tek hedefimiz diagne'yi satmak" diyerek bütün oyunu bozmuş olan yöneticimiz. of ya kimse bilmiyordu niye söyledin abdurrahim başkan ya..

  şaka bir yana böyle dan dun açıklama yapması benim hoşuma gitmiyor. evet cümle alem biliyor satmak istediğimizi ancak diagne senin satılsın da ne olursa olsun dediğin bir oyuncu değil. aksine satılsın ve yüksek fiyata satılsın dediğin bir oyuncu. hal böyle olunca bu açıklama biraz yersiz kalıyor bana göre.
 • 3113
  açıklama yaptığına dair somut bir delil olmayan yöneticimiz.

  aspor adlı dünyanın en kolpacı spor kanalı abdürrahim albayrak : yazarak sonuna bir şeyler yazmış. yazdıklar cümlelerden de bu söylemlerin ya yalan ya da çarpıtıldığını anlayabilirsiniz.

  aspor'dan bahsediyoruz. iki gün önce de emre mor'un menajeriydi konuşan güya. ne oldu? emre mor yalanladı.

  daha bu sabah galatasaraylı yöneticilere ulaşamıyoruz diyen kanal, hemen akşamına abdürrahim albayrak yanlarındaymış gibi haber girmiş. bana hiç inandırıcı gelmedi.

  en azından bir kişiyi, hem de galatasaray spor kulubünü temsil eden bir kişiyi, sağlı sollu eleştirmek için yeterli değil.