• 3024
  çok büyük adam.

  comolli momolli vizyon, al sana küme.

  comolli paraları yerken abdurrahim başkanın cebinden verdiği paraların haddi hesabı yok. bir de gelini bile küfür yemiş. tamam forvet gelmedi diye herkes kızdı ama adamın gelinini arayıp küfür edecek kadar gözü dönmüş bir topluluk var.

  altıncı sezonu ve altıncı şampiyonluk. tesadüf mü ? 1 olur, 2 olur 6 şampiyonluk nasıl tesadüf olsun. mali durumu hallediyor, hocaya rahat çalışma ortamı sağlıyor, futbolcular onu çok seviyor. ister sevin ister sevmeyin sonuçta bir hükümet var, onlarla iş bağlıyor mu ? bağlıyor. (stad metrosu, kemerburgaz vs. kulübün ekonomik sorunları yani, başka bir şey değil) süperman gibi adam. bir de freyleri, benziaları alan comolli.

  vizyonmuş, ahahaahahaaha

  kulüplerin başına ne geldiyse bu vizyon tayfa yüzünden geldi. bir vizyoncu arkasına bakmadan topukladı, öbürünün takımı da kümeden yeni kurtuldu.
 • 3025
  ''marcao süper transfer, helal olsun fatih hocaya, helal olsun scout ekibine''
  ''albayrak bela etti bu diagne'yi başımıza''

  biraz ayıp olacak fakat kendisi transferde yetkili sananlar maalesef hiç bir şey bilmiyor. yahu bu adam içişleri bakanı da diğerleri dış işleri bakanı gibi bir apolet mi var, biz bilmiyoruz. fatih hoca ne derse onu yapan ve yorum dahi yapmayan biri. kendisin artısı hep vardır, eksisi yoktur. hiç bir transfere karar vermez, hatta karışmaz da. hem fatih hoca imparator, hem de gladyatörleri albayrak alıyor deyince bu mantık roma tarihi olmuyor, asteriksle oburiks oluyor. biraz mantıklı olun, artısıyla eksisiyle transferde tek yetkili kişi fatih terim'dir.
 • 3027
  taraftarımızca doğru bilinen yanlışlardan biridir bu durum. galatasaray' da transfer ile ilgili birinci yetkili fatih terim ve onun adına görüşmeleri yürüten kişi şükrü hanedar' dır.

  abdurrahim albayrak daha çok maddi konuları halletme konusunda ve nakit akışını sağlama hususunda orada bulunuyor. bu bahsettiğim durum özellikle yabancı transferi ile ilgili ve dikkat ederseniz yurtdışından transfer olacak bütün futbolcular ile birlikte görüşmeye giderler.

  yurtiçinde kişisel bağlantılarını kullanarak transfer yaptığı oluyor tabi ama bu durum genelde pahalıya patlıyor.

  kendisiyle ilgili şunu söyleyebilirim bu adam kesinlikle para yemiyor. doğrusu yanlışı vardır muhakkak ama bu da benim için önemli bir durum. kulübün bir lirasını dahi boşa harcadığını düşünmüyorum.

  edit: ekleme
 • 3028
  adam 6 kere yöneticilik yapmış 6'sında da takım şampiyon olmuş. devre arasında belçikadan gelen, hiç bir ortak lisanı olmayan luyindama bile adama sarılıp başkan diye seviyor. kulüpteki kasa kolaylığının büyük kısmını bu adam yapıyor. terimin bütün egosunu bu adam hallediyor. oyuncuları mutlu eden yine bu adam...

  eğer birinin heykeli dikilecekse ilk bu adamın dikilmeli. teşekkürler herşey için.
 • 3029
  galatasaray’ı bizim gibi seven adam.

  20 mayıs 2019 akşamı trt spor’a başkanımızla konuk olduğu programın sonlarına doğru transfer konusunda yıldız transferi de dahil adımların atıldığını halledilen işlerin olduğunu falan söyledi yanlış anlamadıysam. mali olarak düzlüğe çıkmaya çalışırken yıldız işine pek girilmese de olur. takım için faydalı yatırımlar olsun, marcao, luyindama gibi oyuncular olsun yeterli. kampa yetiştirmek istiyoruz da dedi. hepimiz istiyoruz. ayağınıza taş değmesin.
 • 3031
  sus artık allah aşkına basına, medyada, internet sitesine, radyoya, güvenlik kamerasına bile demeç verme.
  bu ülkede medya bizim aleyhimize çalışıyor zaten sen çıkıp maç sonu;
  -bildiğim şeyler var zamanı gelince açıklarım dersen şampiyonluk olduğun zaman sorarlar bildiklerini unuttun mu diye. biz yıllarca aziz yıldırım'ın bu beyanatları ile kafa bulduk şimdi sen böyle içini dolduramadığın bir beyanatta bulunursan bulunduğun makamın ağırlığına yakışı biçimde çıkıp konuşman gerekir.
  hala ''var kayıtları elimde isteyene dinletirim'' gibi akla hayale sığmayacak beyanatlarda bulunuyorsun. var kayıtları 3.kişilere verilemiyorsa ki verilemiyor resmen bir suç işlediğini itiraf etmiş oluyorsun. böyle saçma sapan açıklama olur mu, demezler mi adama nereden aldın sen bu kayıtları diye.
  sezon içerisinde bunun gibi bir çok saçma sapan açıklama ile camiayı zor durumda bıraktı.

  iyi bir yönetici olabilir, ki yerli yabancı oyuncular kendisini çok sevdiğine göre belli ki iyi bir yönetici ama kesinlikle önümüzde ki sezon basın temsilcisi olmaması gerekiyor. florya ile ilgilensin, oyuncuların dertlerini sahiplensin, yönetim ile arada köprü olsun ancak ne olur transfer ve basın işine el atmasın.

  ayrıca kendisinin yetiştiği yöre itibari ile zor anlaşılan bir türkçe'si var. karadeniz ağzından dolayı böyle yermek için söylemiyorum ve üstüne üstlük çok heyecanlı bir yönetici anlık refleksler verebiliyor yerine daha sakin ve daha iyi konuşabilen biri bu işi yürütebilir.
 • 3032
  daha önce defalarca söyledim kendisi ne basına ne dışarıya açıklama yapmamalı. transfer'den uzak durmalı.
  çünkü söylediği her 2 laftan 1 tanesi bize geri olarak geliyor. albayrak sadece oyuncu-yönetim arasında köprü olmalı.
  ben bunu terim'in başkan olması gibi istemiyorum çünkü terim hoca olarak saha kenarında büyük güç aynısı albayrak için geçerli ikili ilişkiler bazında, ama iş para konularına gelince ne ayarı var ne de sonunu kestirebiliyor.

  konuya gelirsek; son trt'de yaptığı açıklamalar üzere bakanlıktan yalanlama gelmiş.
  ulan herif türkiye'nin ekonomisini batırdı bir de üstüne spor kulüplerini mi çökertsin.

  https://skor.sozcu.com.tr/...t-yalanlama-1269254/
 • 3033
  fatih terim ile mükemmel bir sinerjiye sahip kusursuza yakın bir ikinci adam. egosunu biraz daha dizginleyip galatasaray’a zarar verecek açıklama ve medya çıkışları yapmazsa dünya futbolunda bir numaralı ikinci adam olma yoluna girebilir. fatih altaylı’nın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalar her galatasaray severin dinlemesi gereken doneler içeriyordu.
  benim de çok sevdiğim sadece medya duruşuna biraz daha dikkat etmesi gerektiğini düşündüğüm çocuk adam.
 • 3035
  bu tür entryler yazmayayım istiyorum lakin görev yaptığı 6 sezonun tamamında şampiyon olan yöneticinin yöneticiliğini sorgulamak hikaye anlatmaksa, girdiği bütün seçimleri kazanan recep tayyip erdoğanı neden eleştiriyoruz acaba diye sordurtan yöneticimizdir. herkesin iyi yaptığı şeyler vardır kötü yaptığı şeyler vardır.
 • 3036
  zor anlaşılır türkçesine rağmen "yalanlandığı" söylenilen açıklaması çok açık ve nettir. bazı ilgili makamlarca abdürrahim olanı "yalanlamak", abdürrahim olmayan albayrağı "yalamak" için "yapılacağını" kelimesini "yapacağını" olarak algılayıp atıl kurt pozisyonuna geçilmiş anlaşılan.

  oynat uğurcum...

  “sayın berat albayrak ile görüştüm ve türk futboluna önemli katkılar yapılacağını söyledi. inşallah ay başında banka düzenlemeleriyle türk futbolu rahat bir nefes alacak”

  demek ki neymiş? "yapacağını" söylememiş... "yapılacağını" söylemiş... belli ki aralarında bir konuşma geçmiş "yaa bu banka işi de güzel olacak inşannah" demiş bizimki... bizim olmayanı da "evet bak burası çokomelli, herşey çok güzel olacak" demiş...

  mesele ne anlatıldığı değil yeğen... mesele ne anlamak istediğin...