• 2980
  23 mart 2019 galatasaray olağan mali genel kurulu sonucu ibra edilmeyen mustafa cengiz yönetimi yönetim kurulu başkan vekili abdurrahim albayrak'ın takım adına ne kadar önemli bir insan olduğunu takım kaptanımız fernando muslera'nın, genel kurulun olduğu gün ya da bir gün sonrası instagram hesabından yöneticimizin yanında olduğunu beyan eden hikayesi bile ne denli önemli olduğunun göstergesidir. kendisi gerçekten galatasaray için değil elini, bedenini taşın altına sokmaktan çekinmeyecek kadar galatasaraylıdır. zamanında yapmış olduğu hatalar elbet vardır ancak şu an o hataları yapmayacak yaşta ve de olgunluktadır.
 • 2981
  sürekli bir şeyler üzerinden vurulmak istenen yüzde 100 şampiyon istatistiğini sağlayan yöneticimiz. ekrem başkana sorun ilk o bu adama saldıranlara karşı koyacaktır. ekrem başkan kendisinin bu tür mevzulara meze edilmesini kınayacaktır. kulübümüz için bir değer, şampiyonluklarımızın bir diğer mimarıdır. siz onun neler çektiğini nerden bileceksiniz? şaka lan saka. tabii ki yeni havalimanına yolcu çekiyor. yaşa, varol abdurrahim başkan.
 • 2982
  ekrem imamoğlunu tebrik etmemesi çok da anormal olmayan ikinci başkanımızdır. ekrem bey'in muhalifi iktidar partisinin başkanı yani sayın cumhurbaşkanımız ile birlikteliğinin pazara kadar değil mezara kadar olduğunu kendisi ifade etmiştir. tabii ki kendi tercihidir, bana yağcılık olarak gelir ama kendisine normal gelir, sanırım kimseye fazlasını demek düşmez. ben sadece görevdeyken böyle şeyler ifade etmesini hatalı bulurum ve gidip ekrem beyi tebrik etmesi de altı okka yürek gerektirir diye düşünürüm.

  diğer yandan kendisi yine bana göre tatlı su kurnazı olduğu için mevcut yangın ortamı az az söndüğünde gidip tebrikini de yaparsa ona da şaşırmam çünkü sonuçta oradan da işler bozulmasın. türkiye'de gemini yürütmenin yollarından biri de maalesef budur çünkü liyakat ve etiğe dayalı refah çok az kişide rastlanan özelliklerdir.

  hoşlananı var hoşlanmayanı var. şampiyon olduğumuz senelerdeki emekleri için bu vesileyle tekrar teşekkür ederim.

  ek: yazarken ilk söylemek istediğim şey aklımdan çıkmış, buraya yazayım. galatasaray spor kulübü ikinci başkanının (hatta bence başkanın ve kulübün dahi) istanbul belediye başkanını kutlaması gerekir mi gerekmez mi? bence kutlarsa jest olur kutlamazsa da kimsenin kafayı takmaması gerekir. ben belediye başkanı olsam aklımdan bile geçmez. yüzyüze geldik mi nezaketen "tebrikler" denmesi yeter de artar. ama* ikinci başkanımız örneğin maça gelen zamanın meclis başkanı binali yıldırım'a yemeyip içmeyip maç sonrası kameralar önünde sadece kendi değil kulüp adına da teşekkür edince işte böyle terazinin iki kefesini de tatmin edecek beklentiler doğuyor. zaten bu sebepten kendisinin kamelara az ve öz konuşmasını savunanlardanım. ikinci başkanımızda maalesef dile hakimiyet yok, konuşmadan önce tartmak biçmek yok ve bu da sonra sorun oluşturuyor.
 • 2983
  ekrem beyi tebrik etmemesi ekrem bey dahil kimsenin umurunda olmayan kişi. abdürrahim albayrak'ı hepimiz öyle böyle eleştirdik ama tebrik etmedi diye vurulması art niyetten başka bir şey değil. ekrem beyi protokolde ağırlayıp beraber maç izlemedi mi bu adamlar? daha 5 gün önce. albayrak'ın ekrem beyin karşısında somurtup ağzını açmadığını mı sanıyorsunuz? hakikaten ayıp, hakikaten art niyet. başka bir şey değil bu.
 • 2984
  galatasaray spor kulübü ikinci başkanıdır.

  ayrıca
  galatasaray spor kulübünün içinde olduğu şartlar ve geçirdiği zorlu dönemde hangi cins taraftar, hangi amaçla , nerden aklına getirerek kendisinin ibb başkanı seçilen ekrem imamoğlu'nu tebrik etmemesini gündeme getirir ki? canınız siyaset tartışmak, siyasi taraftarlık yapmak istiyorsa gidin parti kollarına üye olun. şampiyonluk yolunda kenetlenmiş galatasaray taraftarı, yönetimi ve teknik heyetinin üstüne gölge etmeyin.
 • 2985
  bazı arkadaşlar için abdurrahim albayrak'ın ekrem imamoğlu'nu tebrik etmesi, galatasaray'ın kazanacağı herhangi bir başarıdan daha önemli sanırım. bomboş bir muhabbet açıkçası, bunu gündeme getirenin de iyi niyetinden şüphe ederim. burası galatasaray sözlük, ekşi'ye çevirmeyin ortamı.

  kendisi galatasaray'ın şampiyonluğu için uğraş veren, futbolcuların huzuru için çalışan bir yöneticidir. işini de gayet iyi yapıyor ki görev aldığı sezonlarda kupa kaldırıyoruz.
 • 2990
  ekrem imamoğlu'nu tebrik etme zorunluluğu olmayan, galatasaray'ı menfatsiz sevdiğine inandığım nadir kişilerden. bizi zor duruma düşürecek açıklama yapmasın benim için yeterli. ayrıca daha önce kaç galatasaray yöneticisi ak partili istanbul belediye başkanını kutlamış seçilince, kaynaklarıyla bakmak lazım. hiç sanmıyorum istisnalar hariç. galatasaray'ı siyasete kimse çekemez. bu takımın her partiden, dinden, inanıştan, ırktan taraftarı var. bunu kimse bölemez şahsi fikirleri ve çıkarları için.