• 2974
  (bkz: 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı)

  maç sonrası boş boş konuştu. "başakşehir'i şampiyon yapmaya çalışıyorsanız söyleyin" diyorsun. madem merak ediyorsun, ara sevgili reisine sor, numarası var sende. takımı durduk yere saraya götür, her fırsatta cumhurbaşkanına teşekkür et, siyasetle içli dışlı kulüp başkanlarına plaket dağıt, sonra da sanki başakşehir'i destekleyenler senin aşık olduğun adamlar değilmiş gibi soru sor.
 • 2975
  galatasaray ve mevcut iktidar arasında tercihte bulunması gereken şahıs. çok arada kalmaya başladı. aşağı tükürse galatasaray yukarı tükürse iktidar.

  başakşehir araplara satılsa da ben de keyifli keyifli başakşehir'e saydırsam artık diye içi içini yiyordur. dün akşamki açıklamalarından sonra üst makamlardan oldukça sert fırça yemiş olabileceğini düşünüyorum.

  senin ağzın ne söyliyir abdürrahim?

  (bkz: 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı)
 • 2976
  14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçından sonra aşağıdaki açıklamaları yapan as başkanımız.

  --- alıntı ---
  "sustuk, saygımızdan hiçbir zaman ödün vermedik, herkese saygı gösterdik. konyaspor maçında verilen penaltı, yan hakem ısrarla orta hakeme 'temiz' diyor, bunun görüntüleri, sesleri elimizde var. başkanımızın ısrarına rağmen tff, var konuşmalarını açıklamadı. bu hafta çaykur rizespor'un iki penaltısı verilmiyor ve gelecek hafta rakibimizle oynayacakları maç öncesinde iki oyuncuları cezalı duruma düşürülüyor. linnes'e yapılan hareket, yüzde bin kırmızı karttır. bu akşam rıdvan dilmen de bunu anlattı. golden önce feghouli'nin ayağına basılıyor, ne hikmetse faul verilmiyor. var ile konuşuluyor ama netice alınmıyor. hasan ali kaldırım'a kırmızı kart çıkartmak istiyor ama vazgeçiyor. sonrası sarı veriyor ama var ile konuşu kırmızı veriyor. arkadaşlar nasıl devam edeceğiz böyle? bu kadar çabamıza, ekonomik sıkıntıda yaptıklarımıza yazıktır. bir takım şampiyon edilecekse, çıksınlar açıklasınlar ilan etsinler, kimse de boşuna uğraşmasın. bir faul var, ayağa basma var, var ile konuşuyorsunuz ama faul veremiyorsunuz."

  albayrak "arkadaşlar bildiğim birçok şey var. bana söylenen birçok şeyler var. türk futbolu adına, türk futbolunun markası adına üzgünüm. zamanı gelince çok şey paylaşacağım."

  --- alıntı ---

  az kaldı 6 hafta daha susun, sabredin, şampiyonluk gidince konuşursunuz.

  2018-2019 sezonu şampiyonluğunun çalınmasına göz yumarsanız iki elim yakanızdadır, bilginiz olsun. orada oluş sebebiniz(!) buna mani olmak değil mi zaten?