• 2717
  dursun özbek'in gitmesini istememin en büyük sebebi yalancı olması idi. sürekli yalan söylüyordu. ne yazık ki bu hastalık kendisinde de var.

  öncelikle geçen haftalarda çıkan kumar oynarken çekilen fotoğraflarına değinmek istiyorum. tabi ki kimsenin özel hayatı bizi ilgilendirmez. insanlar özel hayatlarında istediği gibi hareket edebilirler. fakat senin iki cümlenden biri allah ise ve sen dine göre en sıkıntılı günahlarından birini işliyorsan genel olarak güvenilmez bir insan olduğun anlamı çıkar. burada olaya islam ya da dinsel olarak bakmıyorum. uçan spagetti canavarına bile inana bilirsin fakat kutsal olarak inandığın şeyi bile bu kadar kolay kandırabiliyorsan, her kesi kandıra bilirsin. bunu yaparken utanmazsın.

  zaten bunu yaptığı açıklamalarda da görebiliyoruz. hatta çağımızın veremi olan, kendi işini görmek için üst makamdaki kişilere yaranma işini de çok fazla yapan yönetici.

  bu tarz düşünce ve yapıda olan insanların galatasaray gibi takımlarda yöneticilik yapmaması gerekmektedir. umarım kısa sürede yöneticilikten ayrılır.

  transfer olaylarına ve beceriksizliğine hiç girmeyeceğim. sadece bi öngörü. takımda daha fazla kalırsa fatih hoca^nın da geleceğiyle oynar.
 • 2719
  galatasaray'ın renkli kişiliği fakat bir spor kulübünde yönetici olmak için vasatın altında özelliklere sahip kişi.

  kumar oynar ya da oynamaz, orası bizi de bağlamaz. kendi parası, harcasın, allah daha çok versin lakin bu yöneticilik işini pek becerememekte. ara buluculukla, ailenin emmisi rolünü üstlenmekle spor kulübü yönetilmez, daha fazlası gerekir. dilerim yakın zamanda beni yanıltır ama hiç sanmıyorum. ünal aysal bir süre beraber çalıştıktan sonra profesyonel bulmadığından ve yöneticilik konusunda yeterli vasfı olmadığını düşündüğünden dolayı yönetimden çıkarmıştı. ağlayıp, zırladığı fotoğraflar basın servisine düşmüş ve konu ile ilgili ünal aysal suçlanmıştı "albayrak'ın hakkı yendi" manşetleriyle. ben de bu algıya maalesef dahil olmuştum ama şimdi "adam haklıymış" demekten kendimi alıkoyamıyorum.
 • 2720
  bundan sadece uc hafta once verdigi roportaja bakip bakip hayret ettigim vatandas.

  https://www.cnnturk.com/...i-galatasaray-olacak

  hocam transferler hazirdiysa neden imza atilmadi. transferler hazir degildiyse neden taraftara dogru konusmuyorsun? yalani gectim de zaten yaz transfer sezonunda takimi forvetsiz birakarak sampiyonlar liginden elenmemize sebep oldunuz, transferi bitirmek icin dort ayiniz vardi. bu sure boyunca ne yaptiniz cok merak ediyorum. diyecegim ama ne yaptiginizi, tum zamananizi hangi ziyaretlere ayirdiginizi hepimiz uc asagi bes yukari biliyoruz.