• 83
  oğlunun okul taksidi 3700 lira olan eski futbolcu. maddi durumu kötüymüs. gitsin devlette okusun o zaman oglun. sanki özelde okuyup cumhurbaskanının özel kalem müdürü olacak ileride. 3700 lirayla 3 ay gecinen aileler var bu ülkede. eger bu adamın lüks hayatını finanse etmek icin hak etmedigi isler verilirse yazıklar olsun, haram olsun.
 • 84
  yıllarca milyonlar kazanmış ve akılsız davrandığı icin parası azalmış veya kalmamış insandir. eboue gibidir durumu. ama kendisinin şanssızlığı bu beyefendinin pr katkısı olmaz. bir de kim is verecek? kime yanaşacak? trabzonspor'a mi fenerbahce'ye mi? galatasaray'a birsey vermediğine göre bizlik bir durum yok. yarın birgün çıkıp galatasaray yabancılara yardım etti ama ben türküm diye yardım etmedi de diyebilir diye söylüyorum. kendisinin galatasaray'a katkısı zamanında aldığı paranın çok cok altındadır.
 • 85
  yav bu adamın goal dergisinin aralık 2002 mi ne sayısında 4-5 sayfalık özel bir röportajı vardı; işte ne bileyim eşiyle mutluluk pozları, o zamanlar dişlek ve gözlüklü kolej çocuğu oğlu falan... 18 numaranın kendisi için neden özel olduğunu falan anlatmış idi. tabi o zamanlar sosyal medya falan yok, televizyonlarda da ancak çok önemli sporcuların hayatını takip edebiliyoruz, abdullah da kim ola? işte o açıdan futbolculuğu dışında bir insan olarak hep kafamda öyle yer etmiş idi kendisi böyle çoluklu çocuklu mutlu bir hayatı olan kendince geçinip giden mütevazı biri gibi.

  eşiyle yaşamış olduğu maddiyat kaynaklı sorunlar ve akabinde başka hanımefendiler ile arkadaşlık kurmaya başladığını haberlerde okumamla gözümün önüne direkt o mutlu aile tablosu geldi. cidden mutlu gibilerdi lan...

  eşyanın hafızası gerçekten çok korkunç bir şey, ve insan hayatı birdenbire çok değişik yerlere sapabiliyor.