• 114
  liverpool taraftarlarının ciddi şekilde istediği türk oyuncumuz. trabzonspor 2017-2018 döneminde gelen tekliflere rağmen kendisini satmamıştı. kendi adıma zor durumda olan trabzonspor için ciddi kaynak olacağından dolayı satmamalarını eleştirmiştim ama anlaşılan doğru yolda olduklarını görüyorum. transferi gerçekleşirse en az 25-30 bandından olacağını düşünüyorum. sene sonuna kadar ozan ile sözleşme yenileyebilirsek abdülkadir ile birlikte liverpool yolu ikisi adına çok güzel bir basamak olur.

  edit: bazı arkadaşlar liverpool taraftarlarının onu istediğine pek inanmamış zannedersem onlar için abdülkadir'in ınstagram hesabının linkini bırakıyorum orada fotoğrafının altında çok sayıda come to liverpool mesajlarını görebilirsiniz rahatlıkla.

  https://instagram.com/...;igshid=94duow4k4hqf
 • 116
  cengiz ünder'den 2 kat yetenekli olmasına rağmen, cengiz'in yarısı kadar bir kariyere sahip olamayacağını düşünüyorum. aldığım izlenim cengiz'in kendisinden çok daha vizyonlu bir genç olması. bunda yetiştikleri şehrinde etkisi var diyebiliriz. abdülkadir avrupa'ya gittikten 2 gün sonra "beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar" moduna girip trabzon'a dönmeye çalışacakmış gibi bir izlenim veriyor.
 • 117
  liverpool transferi olur olmaz orası ayrı konu ama abdülkadir, klopp'un kullanmayı sevdiği tarzda bir oyuncu. klopp geçen sezon* oxlade, bu sezon* shaqiri'yi bu şekilde kullanıyor. ayağı azıcık düzgün, oyun zekası ve çalışkanlığı yüksek kanat oyuncusunu topu taşımak için merkeze çekiyor. abdülkadir de bu oyunu oynayabilecek bir oyuncu.

  edit: shakiri yazmışım. yok shakira.
 • 118
  iki üç maçını izlemişimdir; buradan aklımda kalan şu şekilde;

  tek özelliği bacakları kısa olduğu için çabuk olması. bunun yanında hızı da fena değil.

  ama bunların haricinde ne ayak var (şut ve/veya pas) ne de öyle farklı bir futbol zekası.

  henüz 19 yaşında, bu özellikleri gelişir mi bilinmez ama şu anki haliyle pek bir iş yapacağını zannetmiyorum.
 • 119
  liverpool bence kendisi için doğru bir yer değil. kendisi elbette çok yetenekli fakat liverpool kendi mevkisinde oynayan çok kaliteli oyunculara sahip . fiziği premier league'i ne kadar kaldırır o da soru işareti. umarım iyi yerlere gelir.
  biraz pollyanna olayım, belli mi olur belki ilerde cengizle kendisini ballon dor için yarışırken görürüz.