• 607
  süper lig'in 4. haftasında* beşiktaş ve fenerbahçe puan kaybedince mağdur algısı yaymak için hırsla ekranlara çıkan yorumculara sahip olan kanal.

  dikkat edin sanki sezon başından beri sürekli hakemler aleyhlerine karar veriyor gibi davranıyorlar. galatasaray'a çıkarılan kolay kartlar ve aleyhimize de verilen hatalı kararlar yokmuş gibi davranılıyor.

  demin programda şahit olduğum hadise (tff'nin galatasaray'a karşı tavrını savaş çorlu eleştiriyor volkan demir ise savunuyor):
  volkan demir: yahu ilk 4 haftada galatasaray aleyhine hangi hatalı hakem kararı var?
  savaş çorlu: ben tff'nin davranışlarından bahsediyorum.

  bu diyalog çok kısa sürdü ama algıya çok büyük katkısı var. savaş çorlu da sözde bir galatasaray'lı ama bizim aleyhimize hatalar olduğundan bahsetmedi ve sanki volkan demir'in söylediğini kabullenmiş gibi oldu. daha cuma günü 13 eylül 2019 galatasaray kasımpaşa maçında sıcağı sıcağına net şekilde hakem doğradı bizi ama buna rağmen 1-0 da olsa kazandık.

  kanalı izlemeyeyim falan diyorum ama kanal değiştirirken bile böyle şeylere denk geliyorsam genelde nasıl algılar kasıyorlardır hayal etmesi güç değil.
 • 608
  volkan demir adlı muhtemel bir ali koç mamalısını programa çıkarmış. savaş çorlu ağzına ağzına vurdukça kızarıyor. galatasaray aleyhinde hiç hata olmuyormuş beyefendiye göre fenerbahçe’nin de 28 şampiyonluğu var. neden galatasaray’ın şampiyonlar ligi maçı olduğu gün böyle bir tipi çıkarırsınız ki. adam yürüyen galatasaray kompleksi resmen.