• 490
  az önce 5 dakika dayanabildiğim kanal. marcao transferini eleştiriyor ama oyuncu hakkında hiç bir fikri olmayan bir adam*, stoperi izlemediğini söyledikten sonra çok kötü bir oyuncu olduğunu*, maiconun aynısı olduğunu*, lig sonuncusundan alındığını* ve o takımın çok defansif olmasına rağmen ligin en çok gol yiyen* takımı olduğunu falan iddia ediyordu. yani izleyebilen bir renktaşım varsa, kendisinde gandhi sabrı olduğunu düşünürüm.
 • 491
  gerçekten artık sağlam bir ders verilmesi gereken kanal. dünyanın en çapsız insanları bir araya gelmiş galatasaray'a savaş açmış akıllarınca.

  bu paraya tapan, sonradan görme yamyamlar ancak para* kaybederse akıllanırlar. aklı başında hiçbir galatasaray taraftarı izlememeli izlettirmemeli.
 • 492
  he deyin geçin. bu kanalı ve içinde barındırdığı boş adamları gündem yapınca dahada çok şımarıyorlar. unutmayın ki izlediğiniz adamlar bomboş adamlar. saatlerinizi bu kanalı izleyerek geçirmeyin. başka bir şey mi yok ya allah allah. git boş boş duvara bak daha yararlı olur senin için.

  bırakın her gün konuşup eğlensinler. sonuçta deliye her gün bayram.
 • 493
  nasıl ki bu sözlükte bein sports üyeliğini iptal etmeyen galatasaraylılar galatasaraylıyım demesin vs. denildi, aynısının bu çöp kanal içinde kullanılması gerektiğini düşünüyorum. bu kanalı izlemeyin arkadaşlar. bu andavallara prim vermeyin lütfen. bakın, 4 yıldır kendi odamda tv var bir kez bile bu kanalı açmadım ve izlemedim. galatasaray’a savaş açanlarla işiniz olmasın.
 • 496
  hak yolu değil ama kanaldır, spor meraklısı için bol bol goygoy içeren muhannet aratmaz spor kanalıdır. izlemeyelim izlemeyelim de daş mı olalım gardaş. ne yapalım, bizde iki dedikodu duyalım istiyoruz. ben sırf sövmek için bunu ve rıdvan'ı vs açıyorum bazen. deşarj oluyorum. ne yapalım kardeş halk tv sözcü arasına sıkışmış sekuler emekli teyzeler gibi onu izleme, bunu izleme. bu kanal foseftik gardaş, içmek için değil, defi hacet için.