• 3
  ilk seti 25-20'lik sonuçla ibb aldı.

  ilk sete çok kötü başladık. rakip teknik molaya 12-6 önde girdi. sonra iyi oynamaya ve farkı kapatmaya başladık. akhrem bu sürede fena işler yapmadı. farkı bire kadar indirdik. fakat sonra arka arkaya yediğimiz bloklar ve rakibin servis sayısı ile tekrar fark açıldı. daudi kötü oynuyor ki buna alışık değiliz. kendisini toparlaması lazım. yerine giren ufuk minici bu arada gayet iyi oynadı. bu arada rakip takım oyuncusu serhat coşkun seri boyunca çoğu karara itiraz etti ve itici olmaya başladı.
 • 4
  ikinci set 25-20 ibb lehine bitti. 2-0 ibb önde.

  ilk sete göre daha iyi başladık ama devamında yeterli bir oyun ortaya koyamadık. zaman zaman oyunun hakimi oluyoruz ama zaman zaman da öyle hatalar yapıyoruz ki, akıl alır gibi değil. iki takım da bu sette servis hataları yaptı. daudi ilk sete göre daha iyiydi ama yine de geçen maçlarda gösterdiği performansla alakası yok. bundan önceki maçlarda ve sezon genelinde iyi bir takım izlenimi verdik hep ama bu maç bir uyumsuzluk problemi var. hüseyin koç iyi bir performans gösteremiyor. akhrem top öldürme konusunda sıkıntı yaşıyor. top karşılamada basit hatalar yapıyoruz. bu maça şu an için konsantre olabilmiş değiliz. takımın en etkili ismi ise teodor todorov.
 • 5
  üçüncü seti 25-16 , maçı da 3-0 kaybediyoruz.

  maçı kaybedeceğimiz bariz ortadaydı. bir sıkıntı vardı ama çözemedim. hiç konsantre değildik. oyuncular çabuk düştü oyundan. daudi sahada yoktu. sürekli servis hatası yaptık. rakip servis kullanırken kim karşılayacak sorunu yaşadık ve rakip birden fazla kez ace yaptı. akhrem hem kötü top karşıladı, hem de topları öldüremedi. yasin aydın idare etti. can ayvazoğlu fark yaratamadı. hüseyin koç iyi değildi. emin gök sahada varlığını hiç hissettiremedi. tek iyi isim teodor todorov'du. bir de ufuk minici yedekten girip fena işler yapmadı.

  bu sonuçla ligi 4. bitirdik ve şampiyonlar ligine katılma şansımızı kaçırdık. avrupa'da yolumuza cev kupasında devam edeceğiz. açıkçası ben isim olarak bizim oyuncularımızın daha iyi olduğu görüşündeyim ama yapacak bir şey yok. takım bu son maç harici çok iyi performans gösterdi bu sezon. tebrik ediyorum ve önümüzdeki sene başarılar diliyorum.