• 1
  sedat doğan'ın aleni şekilde başkanı tehdit ettiği toplantı. dursun özbek'e sesini çıkaramayan insanlar malesef yönetimin üstünü çizmeye çalışıyor. yerine daha iyisinin geleceğini bilsem çok sevmediğim mustafa cengiz gitse üzülmem diyeceğim ama bu adamların eline kalırsak ileri gidebileceğimizi hiç zannetmiyorum.

  kulüp üyesi sedat doğan: "emlak konut ile imzalanmış sözleşme sadece 8 sayfa ve galatasaray'ı uçuruma götürecek bir sözleşme. dursun özbek bile bunu bir hukukçuya göstermemiştir. bizim bu sözleşmede hiçbir dahlimiz yok. bizim için yapılan her sözleşme sadece bağlayıcı."

  "emlak konut ile imzalanan sözleşmeye göre ekspertiz değerlerine galatasaray hiçbir şekilde itiraz edemiyor. fesih yapılınca yeni bir değer hesaplanacak, emlak konut üzerine güncelleme faizi yükleyecek ve bizi öpmüş olacak."

  "emlak konut, inşaatı yapanların masraflarını da bizden alacak. 60 gün içinde ödenmezse ekspertiz yapılacak ve alacaktan değer yüksek çıkarsa bize para ödeyecekler, değer düşük çıkarsa bize borç kaydedilecek. her iki durumda da mülkiyet emlak konut'ta kalacak."

  "biz bu gayri ciddi yönetimle devam edersek yakın gelecekte galatasaray kalmayacak."

  : "tüzüğü uygulayın, ilk yönetim kurulunda seçim kararı alın. bunun şahsi sonuçları olacak. kulüpten bazı isimler size ve emlak konut'a ihtarname çekecekler."