Almanya Bundesliga 21. Hafta Karşılaşması
20:30 Bayarena
Yayın: S Sport 2
4 - 3
 • 4
  aşırı tempolu geçen çok keyifli bir maç oldu. dortmund bu savunma anlayışıyla ve bu kaleciyle asla şampiyon olamaz bunu izlerken hissediyorsunuz. haaland gol bulamadı lakin hem kendi oynayan hem de arkadaşlarını oynatan harika bir santrafor olduğunu maçta gene kanıtladı. topsuz oyun, arkadaşlarına alan açma konusunda çok iyi. dortmund maçlarını izlemenizi tavsiye ederim saygıdeğer renktaşlarım.
 • 5
  favre ben senin...

  yahu kardeşim bir ikinci sezonunda da aksi bir şey yap. tam iki maç kazanıyorsun sonra hopp!!! yahu bu kadroyu salsan oynar hoca ne yapıyorsun bilmiyorum.

  tamam hayatın boyuncu savunma konusunda sıkıntı yaşayan takımlar çıkarttın ortaya ama bu nedir be birader? bu nedir? 2 dakikada iki gol mü yenir? dortmund yönetimi tarihi bir takım kurdu... haaland'ı rakibinin elinden kaptın, emre can gibi canavar bir orta sahan var, reus var, asist makinesi sancho var, axel var, hummels var... var oğlu var bir topun arkasına takım halinde geçemedin. ha bu akşam zaten bayern vs rb leipzig maçı var nasılsa beraberlik çıkar diye düşünüyorsan o saçları beyazlaşmış kafana ..... .

  bayern, teknik direktörsüz şampiyon olacak. challenge yapıyor adamlar ve tüm lig adamlara "buyurun pasha'm" diyor.

  rezalet.

  peter bozs ise dortmund yönetimine bir selam çaktığını da es geçmeyelim. leverkusen kadrosu dortmund'un yanından geçmez ama 3-4-2-1'i ile 4-2-1-3'e meydan okudu. bundesliga böyle şeyleri yapabilmek için tam bir deney sahası.