• 1
  euroleague normal sezon 25. hafta maçı. kazanan çeyrek finalde bir aksilik olmazsa (kalan 5 haftalık süreç önemli tabii ki, efes'in fikstürü daha zor) ev sahibi avantajına sahip olacak. ispanya'daki ilk maçı barca 15 sayı farkla kazanmıştı. sinan erdem kapalı gişe, 15000 bilet satılmış ismail şenol'un söylediğine göre.

  20.30'da bein sports 3'te, hatta başladı.

  ilk çeyrek sonu edit'i: efes 24-12 önde. larkin-moerman-simon üçlüsü hücumda çok iyi başladı. dunston başta olmak üzere efes savunmada takım halinde gayet kararlı, gayet sert.

  devre edit'i: efes 42-31 önde bitirdi. larkin kusursuza yakın bir performans ortaya koydu. moerman inanılmaz iştahlı, oyunun her yerinde. micic savunma ve skor katkısı verse de fazla top kaybı yaptı. ispanya'daki ilk maça benziyor şu anki gidişat. efes orada da ilk yarıyı çok iyi bitirmişti lakin ikinci devre kabus görmüştü, ergin hoca uyarıyı yapacaktır.

  3. çeyrek sonu edit'i: efes 64-53 önde. çeyrek özeti; svetislav pesic kahpe döllüğünde zirve yaptı, jaka blazic kahpe döllüğünü başka bir seviyeye taşıdı, hakem triosu ispanyol lobisinin korkusundan ara ara saçmaladı.

  larkin edit'i: mn skym herif katalan barzolarını zkp atmakla meşgul. bunun başka bir tanımlaması yok, herif alenen zkp atıyor barcelona'yı!

  maç sonu edit'i: efes 92-70'le maçı da ikili averajı da aldı, büyük avantaj. son derece keyifli bir karşılaşmaydı, mis gibi basketbol. larkin'e kelimeler kifayetsiz...