• 11
  alex'in bu maçta attığı frikik golünün bir benzerini daha sonra 16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçı'nda selçuk inan atmıştı. golden sonra sabri aykut'a kızmış, hasan şaş da kritik yerde faul yaptığı için tomas'a fırça çekmişti. o dönem fenerbahçe için duran top kazanmak, penaltı kazanmaktan farksızdı. bizim ise tam tersi duran topta en kabız olduğumuz zamanlardı.
 • 12
  kazanmaya çok yaklaştığımız lakin o yıllardaki kadıköy bahtsızlığımızın kurbanı olduğumuz bir başka maç. mondragon olsa o frikiği yemezdi bence ama mondragon genelde tüm fener maçlarında kovaya bağladığı için muhtemelen saçma sapan bir şekilde gol yemeyi başarır yine yenilirdik.

  bu maçla ilgili enteresan bir nokta ise fener'in ilk golünün bir stoperin* bizim ceza saha yayımız üzerinden göğüs kontrolü akabinde yarım voleyle atmasıdır benim için. o dönem ki şanssızlığımızı buradan hesap edin işte.
 • 13
  okul açık kale arkasındaki deplasman tribününde yer aldığımız, 1-1 den sonra maçı kazanacağımıza adım gibi emin olduğumuz ama frikikte barajın arkasına saklanıp topu göremeyeceğini hesap edemeyen yedek kalecimiz yüzünden kaybettiğimiz buz gibi havada oynanan maçtır. maçın devre arasında aradaki teller yıkılmıştır galatasaray taraftarları tarafından.

  maça giderken, işten cikip karaköy den vapura binip bir vapur dolusu fenerlinin arasında( atkı bere cebe girdi tabi because kamuflaj hayat kurtarır:) kadıköy'de inmeyip öncesinde haydarpaşa da inip trene atlamış, bu sefer trende onlarcasına denk gelmiş( maç saatine yakın) söğütlüçeşme de inmeyip, bir sonraki istasyon olan kızıltoprak ta inip bizim tribünunun onune kadar gitmiş, ekiple buluşmuş, beni o buz yağmuru altında bekledikleri den dolayı kendilerinden bolca küfür yiyerek tribüne girmiştik.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!