• 51
  sivas'la olan 8 puan fark kapanir. basaksehir'le, hatta trabzon'la olan 8 de kapanir. ama fenerbahce ile olusacak bir 8 puan fark bundan sonra kapanmaz. nasil biz oyle bir durumda sampiyonluk vermeyeceksek, diger buyuk takimlar da oradan vermezler diye dusunuyorum. yani su asamada sivas'la olan 8 puan farka yogunlasmak yerine fenerbahce'yi bir sekilde yakalamaya odaklanmaliyiz. degil 8 puan, su anki 4 puan fark bile fazla. en kisa zamanda yakalamak, hatta derbiye kadar one gecmek gerekiyor.
 • 52
  katılanlar olacaktır, 5 de olsa kapanacağını düşünmüyorum. geçen seneden kalan göz kalma ve beddualar var. falcao geç gelmesi, sakatlanması ve uzun sürmesi. andone sakatlanması. luyindama senelik sakatlanması. akbaba'nın geçen seneden senelik sakatlanması. onyekuru'nun gelir gelmez virüs kapması ve fiziğinin bitmesi. saracchi'nin gelir gelmez sakatlanması. doğrulamadık. zaten sistemi oturtamadık. üstüne arda turan için hoca başkanla arasını açtı. başkan daha da açtı. stoper alınamadı, falcao yine sakatlandı. diagne boş takılıyor. nagatomo ve mariano'ya kulüp bulun dendi, şu an yine takıma katılacak gibi duruyorlar. önümüzde bu sefer 1 rakip yok, 4 rakip var. bir tanesi tarihin en büyük şikecisi.

  paragraf bitene kadar nefesiniz kesilmiştir. değil fatih hoca peygamber gelse şu tablo da şampiyon yapamaz herhalde. buradan gelip şampiyon olursa bu takım. fatih hoca peygamberliğini ilan etsin zaten. konya ve ankaragücü maçlarını unutamayacağım. oradan 4 puanı geri koysak, ne olursa olsun yine şampiyon oluruz diyordum. şu kötü ortamda, şanssız ve bahtsız ortamda cidden çok zor.

  fener, sivas, başakşehir maçlarına yenilgi ve alanya'ya beraberlik yazsak. diğerlerini kazansak 34 alıyoruz. yani geri kalan 15 haftada 11 galibiyet, 3 yenilgi, 1 beraberlik. toplam 67 eder. sanırım şampiyonda eder bizi. allah her zaman ki gibi yar ve yardımcımız olsun.
 • 53
  fenerbahçe ile 8 puanın nasıl kapanmayacağını anlayamadım (üstelik aradaki puan farkı 4) ama terim zamanında fenerbahçe’nin 9 puan gerisindeyken önüne geçip şampiyon yapmıştır takımı. batıl inançlara inanmam. kadıköyden şampiyonlukla çıkmış bir takım için çok kolay yargıda bulunuyorsunuz arkadaşlar uyandırayım sizi :d