2020-21 Sultanlar Ligi 15. Hafta Karşılaşması
19:30 Burhan Felek Spor Salonu
3 - 2
 • 1
  saat 19.30'da başlayacak olan, efeler ligi 15. hafta maçı. burhan felek spor salonunda oynanacak maç trt spor 2 ekranlarından yayınlanacak.

  kosheleva transfer olduğundan beri 4 maçımızı da kazandık. son maç biraz can sıkıcı olsa da ilk haftalardan daha iyiyiz. ama daha iyi de olabiliriz. özellikle pasör ve orta oyuncu sıkıntısı sezonu nerede bitireceğimizi belirleyecek.

  rakibimiz zayıf bir ekip, 14 maçta 5 galibiyet alabildiler. genç oyunculara sahipler. eczacıbaşı'nın bazı oyuncularını kiralıyorlar ve tecrübe kazandırıyorlar. iddialı bir ekip değil. bu maçın da favorisi biziz. umarım puan kaybetmeden kazanırız. takımımıza başarılar diliyorum.
 • 2
  26-28, 25-16, 24-26, 25-18 ve 15-12'lik setlerle 3-2 kazandık. son 5 maçtır kazanmış olduk bu sonuçla ama yine çok rahat alacağımız maçta 1 puan verdik.

  çağla akın yedek başladı sonunda. ama nilay özdemir de kendisinden farksız oynuyor. nilay daha iyi servis atıyor, çağla da bloklarda daha iyi ama asıl görevlerinde ikisinin de ciddi sıkıntıları var.

  2. sette kosheleva üst üste hata yapınca kenara geldi ve ilkin aydın oyuna girdi. ilkin daha sonra hiç çıkmadı ve çok etkili bir maç çıkardı.

  üçüncü sette set sayısı şansını yakaladık ama 3 sayı arka arkaya verip seti kaybettik. ardından toparlandık ve kalan setleri rahat aldık.

  kaybettiğimiz setlerde suç bence pasörlerde. çok rahat alacağımız sayılarda öyle aptal paslar verdiler ki setleri kaybettik. bir de blok yapamıyoruz. orta oyuncunun aktif ve uyanık olması lazım ama hazal selin arifoğlu öyle değil. pasörler de iyi bloğa çıkamıyorlar ve kısa kalıyorlar. dolayısıyla etkili olamıyoruz.

  yine de ne olursa olsun 5 maçtır kazanan bir takım olarak yolumuza devam edeceğiz. sene başında kurulacağı söylenen takım hayal kırıklığı olurken şimdi en azından yine 4.lük şansı yüksek olan bir takım olduk. belki 1 transfer ile çok daha iyi olabiliriz ki yapılacağı da söylendi ama bu şubede söylenenlerin çoğu da olamıyor. umarım takım için hayırlısı neyse o olur.