• 27
  iç saha avantajını kullanıp sahadan galip ayrılacağımız karşılaşmadır. doğu ve batı tribünündeki bazı taraftarların(!) oyuncuları gereksiz sebeplerden ötürü ıslıklamaması gerekiyor. bu cidden büyük bir sorun haline geldi. belki içinde bulunduğumuz durumda (bkz: 23 mart 2019 mustafa cengiz'in idari yönden ibra edilmemesi) bu "taraftar" sorununu gün yüzüne çıkarmam tuhafınıza kaçabilir ama bunun cidden çözülmesi gerek. oley çekmeler, sadece sahada bazı hatalar yaptığından dolayı kendi oyuncumuzu ıslıklamalar, çekirdekçi profil vb. gibi sorunlardan dolayı ali sami yen ruhunu gittikçe kaybediyoruz. tribünde telefona ve bağırmayan taraftara hayır mottosuyla hareket etmeliyiz. diyeceğim şu ki: biz tribünde alpaslan olalım, onlar sahada metin olsunlar.
 • 29
  11 gün kalan maç.

  https://gss.gs/fOT.jpg

  galatasaray yetmezliğinden ölmeden gelmesi gereken maç.

  y.malatya'nın bu yılki en önemli hedefi tr kupası. hocaları da başkanları da açıkladı bunu. 2 maçta bizi elerlerse finalde akhisar-ümraniye galibi ile yapacaklar.

  avrupa kupası'na katılmak için müthiş bir fırsat var ellerinde. bize elenip kupayı biz kazanırsak da 5. olarak gidebilecekler.

  kupa hedefi lig hedefinden daha gerçekçi bence.

  bu sebeple de bu maçtan 3-4 gün önce oynanacak olan (henüz tarihi açıklanmadı) 3 nisan 2019 galatasaray yeni malatyaspor maçında daha istekli olacaklardır. lig maçında aynı motivasyonu beklemiyorum.

  y.malatya'da sakatlar iyileşti, cezalı kimse yok.

  bizde ise luyindama ve ndiaye bu maçta olmayacak. marcao, martin linnes, onyekuru ve emre taşdemir kart sınırında olacak.

  kadıköy öncesi özellikle marcao ve onyekuru çok dikkatli olmalı.

  inşallah bu maçtan 3 puanı alır ve 7 nisan 2019 başakşehir konyaspor maçı öncesi farkı 3'e indiririz. baskı altında ibfk'nın konya karşısında ne yapacağına bakacağız.

  3 hafta ara mı olur arkadaş?

  neyse efendim inşallah mustafa cengiz yönetiminin durumu şampiyonluk yarışını etkilemez.

  (bkz: hedef 22)

  (bkz: kon2antra2yon)

  sen şampiyon olacaksın!
 • 30
  taraftar net, etkili ve anlamlı bie tepki göstermeyecekse hiçbir anlamı olmayan maçtır. stadı dolduracaksın, 5 dakika mustafa cengiz yönetimi lehine, yaşanan rezillik aleyhine tezahürat yapacaksın ve sonra da stadı boşaltacaksın.

  şunu 1 maç bile yapmaktan imtina edecek adamlar lütfen mücadeleden, safları sıklaştırmaktan, "galatasaray halkındır" gibi söylemlerden bahsetmesin. çekirdeğini alıp maçını izlesin.