• 105
  şampiyonluğa giden yol! peki bu yolda rakiplerimiz kim?
  konyaspor(d): belkide kırılma noktası burda yaşanacak. zor bir deplasman ve zor bir konya ile oynayacağız. eğer bu maçı kazanırsak başakşehir'in direnci tamamen kırılabilir.

  beşiktaş(e): 50 bin taraftarın önünde oynacak maç. şampiyonluk kokusu almış ateşli taraftarın ve futbolcuların önünde beşiktaş'ı rahat geçebiliriz diye umuyorum. aklımıza geçen sene ki maç ve 4. yıldızı taktığımız sezonda ki maç gelsin!

  rizespor(d): bizim için en zor deplasman olabilir. ve başakşehir'in de son umudu olabilecek maç. bu maçtan çok korkuyorum. bugün başakşehir'e karşı oynadıkları oyunun belkide en iyisini bize karşı oynayabilirler. bu haftaya kadar liderliği elimize alırsak beraberlik veya mağlubiyette elimiz rahat olabilir. ama inanıyorum ki bu maçı da alacağız.
  (bkz: 21 nisan 2019 başakşehir çaykur rizespor maçı)

  başakşehir(e): yine 52 bin kişinin önünde oynanacak şampiyonluk maçı. eğer elimizden kaçabileceklerini düşünüyorlarsa yazık gerçekten onlara. mayıslar kiminmiş bir kez daha öğreneceklerdir. temennim bu maça kadar puanları eşitlemek ve bu maçtan alınacak 3 puanla ali samiyende şampiyonluğu kutlamak. ve buraya kadar kayıpsız gelirsek bu zor bir ihtimal değil.

  sivasspor(d): diyelim ki başakşehir maçında puanları eşitleyebildik ve deplasmana lider olarak gidiyoruz. bu maç işte bizim en zor maçımız ve şampiyonluk maçımız olacak. şuan bile yazarken heyecanlandım maçı nasıl izlerim bilmiyorum. bizim belkide en belalımız olan takımlardan birisi sivas. nasıl geçer nasıl biter bilmiyorum. ama bu maçıda alacağız ve tüm ülkeye galatasaray'ın kim olduğunu göstereceğiz!

  mayıslar bizimdir dostlar! bu sene yine sarı kırmızı yanacak meşaleler sokaklarda caddelerde! yine asılacak bayrağımız boğaz köprüsüne! sadece inanmaya devam edin!