• 534
    bu maç için beşiktaşlı taraftarların % 99'u bülent yıldırım'ın performansını unutmayacağız diyor, inanamıyorum. ilk isabetli şutunu 45+4'te çekmiş, maçın tamamında burak'ın yarım pozisyonu dışında zerre kadar gole yaklaşmamış bir beşiktaş vardı o gün.

    hakem deyip duruyorlar, ulan düşünüyorum düşünüyorum maçı bir yerden alıp bir yere verdi diyeceğimiz yarım hatası yok. 1-2 yanlış faul 1-2 tane de yanlış sarı kart dışında hiç bir şey yok. ki bunlar da her derbide deplasman takımının başına gelebilecek bir şey. son derece doğal. bizim inönü'de 2'si çok net 3 penaltımız gitti, millet ağzını açmıyor.

    tv'de de hiç bir galatasaraylı yorumcu da sormuyor amk, ne var bu maçta diye. penaltın mı verilmedi? haksız yere 10 kişi mi kaldın? attığın nizami gol mü sayılmadı? galatasaray'a haksız bir penaltı mı çalındı? 10 kişi kalmamız gerekirken hakem eksik mi bırakmadı bizi? attığımız goller mi sıkıntılı? ne var amk diye soran bir tane galatasaraylı yok.

    adım gibi eminim yıllarca bu maç üzerinden ajitasyon kasacaklar. tabi 3-5 yıl sonra kimse oturup maçın tamamını izlemeyeceği için ankaragücü-galatasaray ya da istanbulspor-galatasaray maçları gibi üstümüze yapışacak.