• 56
  tamamını izlediğim maç. bizim çocuklar beşiktaş'ı perişan edip 4-2 kazanmışlardı. sonra bu takım finale çıktı ve çok daha iyi oynadığı maçta trabzonspor'a kaybetti - ki normal sezonu 14 puan farkla namağlup lider kapatmışlardı ve süper final gibi bir abuk organizasyon yüzünden şampiyon olamadılar.

  takım kadrolarına bakarsınız ama ben birkaç kişiden bahsedeyim: bizde defansta metehan baltacı, orta sahada bartuğ elmaz, ileride eren aydın var. beşiktaş'ta ise savunmada serdar saatçi var, emirhan ilkhan yedek.

  bu maç oynanalı daha 6 ay olmuş ve o perişan olan kadrodan serdar saaatçi ve emirhan ilkhan beşiktaş ilk 11'inde ya da 18'indeler. biz ise o takımın registası bartuğ'a, golcüsü ve mvpsi eren aydın'a, kaptanı ve savunma lideri metehan'a bir dakika bile süre vermemişiz.

  şimdi biz bartuğ'a, mustafa kapı'ya falan kalmıyorlar diye kızıyoruz ama bu çocuklar haklılar. a takım öncesi en yüksek seviyeli turnuvanın içinden geçmiş takımın bir tanesi bile dakika alamadı üst seviyede. 2 yaş büyükleri ışık kaan, kupada garbage time alsın diye oyuna sokulup 30 dakika oynadı ilk defa, 20 yaşında. 20 yaşında ya 20.

  beşiktaş övmek için yazmadım bu entryi, muhtemelen onlar da kötü gitmeseler, sergen yalçın kovulmasa, sakatlar cezalar hastalar kötü performanslar olmasa emirhan falan oynamayacaktı. takımlarımızla ilgili genel bir sıkıntı ama en çok bizimle ilgili çünkü alt yaşların en iyisi - benim bildiğim kadarıyla - hep biz olduk ama sahaya süreceğimiz ismi ya 5 büyük ligin rezerv kadrolarında ya da akran menajerlerin önerilerinde aradık.

  proje falan. yersen.